Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tegyek a párom adventi...

Mit tegyek a párom adventi naptárába?

Figyelt kérdés
Csokit nem akarok mindegyikbe. Olyan apróságokat keresek,amit szupernarketekbe is be lehet szerezni.

2017. nov. 21. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
kulcstartó, bicska, fénykép, idézet,hűtőmágnes, kavics közös kirándulásról, mini könyv,hobbijához apróság- pl. csavarok- színház, mozi, koncert,focimeccsjegy, kedvenc ételrecept, kedvenc nasi, kaparós sorsjegy, lottószelvény kitöltve, újság, vagy előfizetés...hát amennyi pénzed van rá.
2017. nov. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves üzenet

valami a hobbijához kapcsolódó apróság

2017. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy mennyit szánsz a naptárra, de én azt vettem észre, hogy ma már nem nagyon lehet apróságokat venni. Ha mindegyikbe egy tábla csokit, vagy egy snickerset teszek, akkor mondhatni olcsó, de, ha már csoki mikulást, hóembert és pingvint is szeretnék, akkor minden csomagba 1000 forint értékben kerül kb valami, mert idén már ennyibe kerülnek a Karácsonyos, mikulásos édességek, ami számomra hihetetlen. Elmondom, hogy én miket tettem bele, de közel 30 ezer forint volt az egész, és akkor arról még nem is írtam, hogy mennyibe kerültek az alapanyagok magához a kalendáriumhoz. Nekem egyben ez a Karácsonyi ajándékom is, a 24. szám alá egy drága (10.000ft) dolog került, azt nem számoltam bele. Tehát: IKEA-s citrom és narancsfacsaró, mert nekünk nem rég eltörött, párom pedig imádja a facsart narancsot, férfiaknak való kézkrém, férfiaknak való ajakradír (télen mindig nagyon ki van cserepesedve a szája) 2 db mini nutella (ezek 300 ft-ok voltak a Müllerben) 2 db zara man póló (1500-1500ft) 3 db vastag zokni (darabja 1000 ft, máskor soha nem veszünk ennyiért zoknit, hanem mindig az olcsóbb, pakkosakat) egy kedvenc figuráját ábrázoló kulcstartó. A dm-ből vettem az autója takarításához egy jégkaparót, egy puha, kétoldalú törlőszivacsot, törlőkendőt, autóillatosítót, és egy sprayt, ami tisztítja és kicsit be is feketíti a műszerfalat, ezek sajátmárkás termékek és mind nagyon jó áron voltak, kevesebbe kerültek, mint egy csokimikulás. Tettem még bele egy a nevével ellátott Karácsonyfadíszt (1200ft), arra a napra, amikor a fát fel szoktuk állítani, milka szaloncukrokat szétosztva, milka és boci tábláscsokit, egy smarties hóembert, mikulás napjára egy nagy mikulást, csokis kölesgolyót, 3 db különböző, különleges sört és az egyik szám alá egy olasz csokoládétortát, de ehhez “kincskereső” térkép is tartozik, mert a torta a szüleimnél lesz, akik így fogják őt felköszönteni a születésnapján. Tudom, hogy ezeket nem mind találod meg a szupermarketekben, de remélem azért tudtam valamennyit segíteni, ha van a környékeden Müller és DM ott szerintem találsz a naptárba való apróságokat, én sok mindent szereztem be ezekről a helyekről.
2017. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!