Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek megvegyem ezt...

Szerintetek megvegyem ezt anyukámnak karácsonyra? Ti örülnétek?

Figyelt kérdés

Tönkrement anyukám elektromos habverője. Kinéztem egy szuper jó habverőt, az interneten is jót írnak róla. 9000 forint, de meg tudom venni, mert most kaptam meg a mamámtól a karácsonyi ajándékomat, ami 10ezer forint szokott lenni (hiába mondom neki, hogy nem kérek semmit... ezek a mamák... :))

Szóval én nagyon szívesen megvenném ezt anyukámnak, de félek, hogy nem örülne neki és azt mondogatná, hogy milyen hülye vagyok, hogy az összes pénzemet erre költöttem. Tavaly is ezzel jött, amikor egy fánksütőt vettem neki, mert annyira mondogatta, hogy szeretne egy olyat. Szóval most bizonytalan vagyok, mert szeretném, ha örülne, de nem vagyok benne biztos, hogy hogy fog reagálni. Anyukák, ti mit szólnátok ha ilyet kapnátok a lányotoktól?

(egyébként 19 éves vagyok)


2016. dec. 20. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én egy olyan anyuka lennék, aki állandóan süt-főz, mert ez a hobbija, akkor naná, hogy örülnék. Viszont ha nem ez a helyzet, ha nem az okoz örömet, hogy állandóan a konyhában legyek, akkor nem örülnék neki. Mert akkor csak simán egy háztartási eszköz, amit majd pótolni kell. Ebben az esetben nem ajándéknak való.
2016. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyukám egyáltalán nem szeret főzni. Pont ezért gondoltam, hogy biztosan megkönnyítené a dolgát, ha nem kézzel kéne habot vernie. Tudom, hogy azért az sem olyan megerőltető, de mégis...
2016. dec. 20. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne azt vedd neki, hanem a hobbijával kapcsolatban valamit. Oké, hogy megkönnyíti a dolgát, de azért ezt így ne, ha nem szeret főzni.
2016. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, koszi! :) veszek neki egy szep szemuvegtokot meg valamilyen kis nyaklancot. :)))
2016. dec. 21. 07:02
 5/6 Unikornispata ***** válasza:
Na majd írd meg,hogy végül mit kap! :)
2017. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Unikornispata ***** válasza:
Amúgy nagyon aranyos vagy,hogy így törődsz vele :)
2017. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!