Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen lesz a karácsonyfátok?

Milyen lesz a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés
Színes esetleg egyszínű? Kisgyerekesek játekot tesztek rá vagy édességet? Mikor dìszítitek?

2017. dec. 3. 00:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
60%
Ezüst-arany, édesség, játék nem lesz rajta, és holnap feldíszítem. Azaz már ma.
2017. dec. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően ezüst, plusz pár dísz még az én gyerekkoromból, amik a kedvenceim voltak. Más nem lesz rajta, nálunk a szaloncukor az asztalon van. 24-én díszítjük közösen.
2017. dec. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Műfenyő, ugyan az mint jó pár éve. Gömböket rakunk rá, mindig ugyan azokat. Rakunk rá világító ledeket is, ami 4 színű volt, csak a piros már nem megy, de így is szép. Általában 23.-án vagy 24.-én az utolsó pillanatban díszítjük.
2017. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk mű fenyőnk van, már vagy 10 éves.

Összerakjuk, aztán az eddig felhalmozódott díszeket rápakoljuk. Az összeset, mindenféle színű, van rajta 2 girland és vagy 2-3 égősor.

Volt, hogy volt rajta szalon cukor is, és az az édes karika is.:DD

Én szívem szerint most egyszínűre díszíteném, majd rábeszélem szüleimet. Mondjuk ezüstre vagy fehérre, bár az épp mindegy, csak ne ilyen csiricsáréra. :DD

Talán karácsony előtt 1-2 héttel szoktuk felállítani.

2017. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Most piros-fehér díszítés lesz a fán, meg bonbonok alatta tálcán- a szaloncukor nálunk nem nagyon fogy. És általában 22.-én, 23.-án szoktam díszíteni.
2017. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

23-án díszitjuk gyerekekkel, piros díszítéssel, szaloncukor alatta, jatekok 24-este...


Nalunk a fo diszites mindig piros

2017. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk piros-ezüst lesz. Édességet a macska miatt nem teszünk fel rá, szerintem 23. körül fogjuk díszíteni :)
2017. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem lesz. Macskánk van. Nem élné túl.
2017. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Mindig luc fenyőt veszünk, azt a régi hagyományos potyogós fenyőt, mert ennek van egyedül igazi karácsonyi illata.

Arany-piros díszek lesznek rajta melegfehér fényű égősor.

Nem szoktunk édességet a karácsonyfára tenni, amikor feldísztettük a fát alászórom a szaloncukrot.

Az utóbbi pár évben 23.-án díszítjük a fát, mert karácsonykor gyakorlatilag nem vagyunk itthon.

2017. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz! :)

Továbbra is várom a válaszokat, ha valakinek van kedve leírni.

2017. dec. 3. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!