Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudni kell rólam, hogy én egy olyan anyuka vagyok aki már október végén november elején letudja a karácsonyi ajándékok vásárlását, hogy a karácsony ne a rohanásból álljon.

Így is történt ez idén is. Jól eldugtam az ajándékokat ahogy minden évben. Erre reggel mikor fel kelek,a fiam (8 éves) a szobájában épp próbálja kicsomagolni az ajándekát.

Oda mentem kivettem a kezéből a dobozt és sírni kezdett. Elmagyararáztam neki, hogy karácsonykor megkapja, de nem nyugodott bele.

Egész nap nem szól hozzám és nem fogad szót nekem.

Oda kellene adnom neki és vegyek neki új ajándékot?

Vagy ne engedjek és hagyjam rá?



2017. dec. 3. 15:21
 1/3 A kérdező kommentje:
*ajándékát
2017. dec. 3. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén ne vegyél neki újat és ne add vissza neki hanem lepd meg egy csokival holnap
2017. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Bár nekem nincs gyerekem, de én mindig szerettem, ha felnőttként beszéltek velem. Próbáld meg az érzelmi oldalát is elmagyarázni, hogy így karácsonykor nem lenne semmi neki a fa alatt, és te annak örűlnél, ha akkor adhatnád oda. Meg próbáld elmagyarázni, hogy ezt miért vetted meg elöbb.
2017. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!