Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol tudnék venni szentjánosbog...

Hol tudnék venni szentjánosbogarat?

Figyelt kérdés
Számomra a legfontosabb ember világító ajándékot szeretne karácsonyra. Az a lényeg, hogy világítson. Legelsőként villanykörte jutott eszembe. Meg szeretném lepni valami világító ajándékkal, de egyben mókás helyzetet szeretnék létrehozni. Természetesen, B tervem is van. Egy normális meglepit is vennék. Esetleg ajánlhatnátok néhány muris világító ajándékot. Lehetőleg kisméretű legyen, mert bénán csomagolok nagy tárgyakat. Fiatal (30 körüli) férfiről van szó.

2017. dec. 6. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha vennél is, ilyenkor már nem világitanak
2017. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a tecsóba most akciós kb 8-9e ft a lézeres ház diszkivilágitás, egyetlen kis doboz és bekapcsolva 5e vakitó szines és mozgó pontot vetit akár egy többszintes ház falára
2017. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szentjánosbogarat fogalmam sincs, egy ilyennek esetleg nem örülne?

[link]

2017. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsónak hálás vagyok. Most rendeltem meg. Örülni fog neki, mert bármi jöhet, ami világít. Az is mindegy lett volna, ha lézerkardot veszek. Megtetszett az oldal, magamnak is rendeltem ajándékot. 😃

Köszönöm.

2017. dec. 10. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!