Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Készültök már az ünnepekre?...

Készültök már az ünnepekre? Várjátok? Tervek?

Figyelt kérdés

Nekünk épp tegnap romlott el a sütőnk, ma reggel letörött a wc-ülőként és anyum számlájáról levontak egy nagyobb összeget, ami kiderült, hogy félreértés, de csak januárban tudják visszautalni a pénzt. ......

Ti hogy álltok? :)



2017. dec. 8. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A fizetés késik és nem állok valami jól egy nemvárt kiadás miatt, de hála az égnek egyik rokonom sem haragszik meg ha csak egy nagyon kis apróságot kap idén vagy semmit sem épp. A szüleim ajándékát közösen vesszük a testvéreimmel, abba már beleadtam a részem.


Pozitív: jövőhéten randim lesz, ki tudja, lehet idén karácsonykor már lesz "kire gondolnom". Összességében szeretem a karácsonyt, nekem ez mindig arról szólt, hogy együtt legyünk a családdal, együnk egy jót és ez idén is meglesz.

2017. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!