Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokkal/ edzéste...

Milyen gyakorlatokkal/ edzéstervvel lehet ténylegesen néhány hónap alatt "kockahasat" elérni?

Figyelt kérdés

Sokféle van az interneten, de nem akarok csak úgy vakon belevágni.

Nem vagyok kövér, csak kb 1-2 cm zsír van a hasamon és egy kicsit látszik is a hasizmom, de azt szeretném, hogy sokkal jobb legyen. Tudom, hogy eznem gyors változás.

Milyen gyakorlatokat ajánlotok milyen rendszerességgel?


Ui: Hülyék nem érdekelnek!


2017. dec. 3. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Kalória deficit.


https://www.youtube.com/watch?v=BI7wrB3Crsc

https://www.youtube.com/watch?v=AV5PmZJIrrw

Het 1-2x csinálj nagyobb súllyal kevesebb ismétlést és kisebbel több ismétlést is.

2017. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vezess be heti 1-2 böjt napot, amikor nem eszel csak iszol és vitamint veszel be.
2017. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hasizom fejlesztés kéne, mert a kis fogyást megoldom tavasszal sok biciklizéssel az edzés mellett.
2017. dec. 4. 00:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott vannak a gyakorlatok, ha nagyon kezdő vagy, csinálj láb és térdemeléseket fekve vagy függeszkedve, amíg nem erősödsz meg a súlyokhoz.
2017. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem függ a testalkatodtól, de nekem az úszás nagyon bejött. Heti 3x 20 hossz mellúszás után szálkás a hasam, úgy hogy a kezdetnél nem is látszódnak a kockák a zsírréteg miatt.
2017. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Freedom1337 válasza:
A kockahas kb. 20-35 may 40%-ban függ az edzéstől és a gyakorlatoktol. A tobbi 70%-ban az etrend ami meghatarozza a hasad fizulikumat. Vagyis az egesz fizikumodat.:) Nezz utana youtubeon. T
2017. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem világos, hasizom gyakorlatok érdekelnek, a többire van tervem. Az érdekel, hogy mivel tudom hatékonyan megerősíteni.
2017. dec. 4. 20:50
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha heti 5x ezeket a a gyakorlatokat megcsinálom, mennyi idő múlva fog látszani a hatás? (A táplálkozásom jó, az érdekel, hogy milyen gyorsan fog fejlődni a hasizmom)

[link]

2017. dec. 9. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!