Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? Egyszerűen semmi ötletem nincs.

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok,és nem tudom mit kérjek karira. Anyukám reggel azt kérdezte,hogy lenne e valami kézzel fogható vágyam,amit karácsonyra meg tudnék kapni,mert nem szeretné hogy a fa alatt egy borítékkal a kezemben üljek..Azt tudom,hogy egy telefont kapok,mivel azt velem megbeszélték,hogy tetszeni fog-e (mivel nagy érték és ha nem tetszik bukta..) de szerinte még egy kicsi apróság is belefér..

Nem tudom mit kérjek,zongorázok,ékszereket utálom,sminkelni nem szoktam magam,talán még egy utalványnak örülnék,vagy nem tudom. Könyveket meg Cd-ket légyszi ne írjatok,mert már rengeteg van belőlük!Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!



2017. dec. 16. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor utalvány.

Vagy közös élmény a családdal.

2017. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ruha, pulcsi, nadrag, felső, barmi.

Telefontok az uj telefonodhoz.

Valamilyen könyv

2017. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Designer ruha? ;)
2017. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!