Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötletek?

Karácsonyi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

20 éves a barátom én pedig 16, szeretnék neki adni valamit de fogalmam sincs mit, nem akarok drága ajándékot mivel nem dolgozom így csak kérni tudok, de sok pénzt nem akarok kérni igy se csak neki kell venni.

Szóval ötletek?


2017. dec. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Add neki a szüzességed, az ingyen van, 20évesen biztos örülne neki.

Na jó, nem.

Szóval: könyv, parfüm, ékszer. Bögre, gyertya, karácsonyi dísztárgyak. 18-as naptár, napló, notesz, toll. Vagy utalvány vmilyen üzletbe. Vagy mozijegy, koncertjegy, színházjegy. Vagy egy közös vacsi/ebéd, amit Te állsz. Vagy kirándulás vmerre. Wellnes. Vagy vmi ruha, pizsama, téli kiegészítők, bakancs

2017. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek mind olyanok amik nem a stílusához tartoznak vacsorázni nincs alkalmunk elmenni sehova de még csak ebédelni sem. Vannak ötleteim de azok olyanok h nem tudom beszerezni őket.
2017. dec. 16. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam az utalványt, mozijegyet. Azt csak feltudná(tok) használni.
2017. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De te fiu vagy és lány a barátnöd vagy te lány vagy és fiú a barátod?
2019. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!