Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennetek a parotoknak...

Ti mit vennetek a parotoknak Karacsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Segitsetek legyszi.

Valami kulonleges dolgot szeretnek a paromnak.

Tudnatok segiteni? Vagy ki mit vesz a parjanak?

Koszonom:)


2017. dec. 16. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm, ha lenne... :')

Nyakláncot személyes medállal. Kedvenc parfümöt.

Mozijegyet, ahova közösen megyünk el.

Utalványt egy sportboltba.

Merciii csokit:)))

2017. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Repülőjegyet.
2017. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gumizsuzsit
2017. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én plussmackot adok, aminek a pocakjan szivecske van. Kotottem a nyakara masnit arra irtam alkoholos filcel hogy szeretlek.

14/F a baratnom 12/L.

Boldog karacsonyt!!

2017. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kap egy-két pólót (ha találok olyat, ami tetszene neki), egy fém irattartót (ezt még nem tudom biztosra). Esetleg valami újfajta sört (bár ezt meg ő ismeri).


Emellett ebéd-vacsimeghívást a kedvenc pizzériájába (januárra, mert 25-én elutazunk).


Sapka-sál-kesztyűje van, farmert nem merek venni neki (noha szeretne már újakat), egy jobb minőségű távcső pedig méregdrága, és ő is csak apróságot ad.

2017. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sztem hülyeség ezt a kérdést itt feltenni. nem ismerjük a parodat, honnan tudjuk mit szeret, mihez ért, milyen az izélse stb... ha ennyire tanácstalan vagy akkor kérdezd a szülei/ barátai véleményét, de ne idegen emberekét, mert ha pl 5/3 válaszoló azt mondja h vegyél neki egy nyakláncot akkor elmész és veszel azt? na ügye hogy nem. meg egy különleges ajándék attól különleges leginkább hogy te magad találod ki (nem más) te magad veszed meg, te tervezed meg stb.. attól hogy tudod más mit vesz attól nem hinném h sok ihletet kapsz. de ha mégis: kedvenc sportjával dekorált pulcsit, és egy hatalmas csokit...
2017. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enis repjegyet adok ❤
2017. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!