Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Magazin elôfizetést hogy...

Magazin elôfizetést hogy adnád karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egy családtagnak magazin elôfizetést adok karácsonyra. Van vmi jó ötletetek, hogyan lehet az ilyesmit “átadni”? Fizikailag az elsô szám csak januárban érkezik. Papírom nincs a kiadótól csak számla...
2017. dec. 20. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnék egy szép kupont, amire rá lenne írva, hogy 1 éves Juliska magazin előfizetésre vonatkozik, ami januártól érvényes. Borítékban adnám oda.
2017. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha van most is évfolyama, talán vennék egy decemberi számot, és kilógatnám belőle a számlát, mint egy könyvjelzőt.
2017. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Várj, hogy írhatok ilyen baromságot? :)

Természetesen nem a számlát tenném bele, hanem akár rajzolnék valamit, vagy kinyomtatnék valamit, amire rá van írva, hogy egész éves előfizetés.


A számla otromba, ráadásul rajta van, mennyit fizettél érte, ami ugyan nem titok, de mégis, hogy néz ki...

2017. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.

A decemberi számot már megvettem, nekem is ez jutott eszembe :)

De még jöhetnek ötletek, ha van :)

2017. dec. 20. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is az a jobb, ha te keszitesz egy karacsonyi kupon jellegu lapot, amit akar ilyen kis lapos ajandek dobozba tehetsz es egy szalaggal atkotheted ;)
2017. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!