Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sos! Mit vegyek a barátomnak...

Sos! Mit vegyek a barátomnak karácsonyra? 18L

Figyelt kérdés
Még csak 1hónapja vagyunk együtt, viszont véletlen megtudtam, hogy ő ad nekem ajándékot, így rossz érzés lenne, ha én nem adnék neki semmit. Mivel csak december végén jön haza ezért szerencsére még van egy kis időm. Mindketten 18 évesek vagyunk. Arra gondoltam, hogy sütök neki valamit, viszont szeretnék adni neki valami kis aranyosat/kreatívat/személyesebbet, szóval ha van bármiötletetek, hogy ti mit adtataok/adnátok, akkor nagyon hálas lennék érte! (Békés ünnepeket mindenkinek!)

2017. dec. 23. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én parfümör vagy borotválkozás utáni tonikot adnék neki. Én most a családtagjaimnak pici karácsonyfát csinálok csokikból legalulra kókuszrúd, legfelülre szaloncukor kerül, közte pedig fokozatosan felfelé haladva egyre kisebb csokik, a tetejére pompomot rakunk, gömbdíszként bonbonokat, + még vmiből girlandot is szeretnék rá tenni. Ezzel szerintem nem nagyon lehet mellélőni, a kedvenc csokijaikat válogattuk ki tesómmal. Remélem tudtam segíteni :)
2017. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

No várj, elakadtam ott, hogy alapból nem akartál neki adni semmit? Miért? Mert még csak 1 hónap? De hát előtte is ismerted, és azért vagy vele, mert szereted, nem? Gondolhattad volna, hogy azért illik egyik kis semmiséggel készülni. Hiszen egy pár vagytok.

Mivel semmit nem írtál a személyiségéről, így nem tudok semmit ajánlani. Személyre szólóan szoktam ötletelni. Az arcvíz hülyeség, személytelen.

2017. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 ez a karacsonyfa borzaszto aranyos otlet koszonom szepen!!

#2 koszi a hasznos valaszt, remelem hozzad hasonlo szemelyek vesznek korul majd teged egesz eletedben

2017. dec. 23. 19:21
 4/5 anonim válasza:
egyet értek a 2ik válaszolóval: tényleg nem írtál róla semmit... mondjuk az én barátom szeret vadászni, így kapott tolem késeket direkt vadászatra, vagy pl szarvasos karácsonyfa díszt. mondjuk most (majd kedden tudunk csak találkozni) egy kics matracot kap, ami melegíti majd a hátát (nyaktól- derékik) mivel állandóan fáj a háta. az arcvíz meg ilyesmi, na az tényleg hulyeség, bocsánat... nem hiszem hogy pld én orulnék neki karácsonyra, hogyha liszterint kapnék (mert nekem valahogy tok olyannak tunik, egyik sem karácsonyra való)vagy ha nem akarsz koltekezni, én egyszer egy befottes uveget feldíszítettem, és írtam bele pl: idézeteket amiket mi mondtunk egymásnak, meg hogy miért szeretm, hasonlók, mondjuk ez eléggé sokáig tartott, amig megcsináltam.ha szeretnél valamit személyre szólóan, írhatsz nyugodtan privátot is, szívesen válaszolok, csak valamit a barátodról is tudnom kellene... :/ nemcsak a korát :) 17/l
2017. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom másoknak tetszik-e az arcvíz karácsonyran apukám és nagybátyáim mindig ilyesmiket kérnek.
2017. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!