Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi hiányzik nektek legjobban...

Mi hiányzik nektek legjobban a régi karácsonyaitokból?

Figyelt kérdés
Előszőr is kellemes ünnepeket mindenkinek. Számba vettem hogy milyen jó is az idei karácsonyom, a szerelmemmel lehetek. Minden úgy alakul ahogy szeretném. De hiányzik amikor még a családommal együtt karácsonyoztunk a családommal, akármennyire is volt kaotikus és veszekedéssel teli.

2017. dec. 24. 14:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a " karácsaitokból "?
2017. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
42%
Semmi. Már akkor sem érdekelt amikor 5 éves voltam.
2017. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
69%
A karácsonyi hangulat és a szeretet
2017. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%

A hó!

Plusz a karácsonyi program, amikor a nővéremmel és öcsémmel a fél napot szaloncukor-kötözésre fordítottuk, mert AZ KELL. Persze egy csomó megmaradt mindig, mert nem fért fel a fára, de mi azért kötözgettük szorgalmasan. :-)

2017. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Amikor még kicsik voltak a gyerekeink. Most meg már csak ketten az öreggel bámuljuk a fát,mert felnőtt gyerekeink nem érnek rá,messze laknak, más programjuk van, stb.
2017. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
igazából a meglepetés egy kicsit, gyerekként ez jóóó volt
2017. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a hideg és a hó.
2017. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
62%
A hó és a fiatalságom (magkérdeztem nagymamámat)
2017. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
38%
A hó!
2017. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
61%

A hó!!! Gyerekkoromban nem volt olyan karácsony, hogy ne lett volna hó.

Plusz az akkori karácsonyi hangulat.

Amikor még hittem abban, hogy a Jézuska hozza a fát és az ajándékokat, az az örömteli várakozás, és izgalom, amikor nem volt szabad bemenni a szobába, mert "a Jézuska megijed és kiszökik az ablakon", aztán a meglepetés, az ajándékok, új játékok, az öröm..... Semmi nyűg, kapkodás, rohangálás.

Egyszóval gyönyörű karácsonyi emlékek vannak gyerekkoromból, szívesen visszamennék oda.

Tulajdonképp most sem rossz, hiszen mindig megyünk rokonokhoz, jókat eszünk, beszélgetünk. De már nekem is bőven van részem az előtte való készülődésből, ami bizony nem mindig örömteli.

Meg valahogy eltűnt az a varázs, ami gyerekkorom karácsonyaiban megvolt. Nekem ez hiányzik nagyon, kár, hogy felnőttem.

2017. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!