Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi hiányzik nektek legjobban...

Mi hiányzik nektek legjobban a régi karácsonyaitokból?

Figyelt kérdés
Előszőr is kellemes ünnepeket mindenkinek. Számba vettem hogy milyen jó is az idei karácsonyom, a szerelmemmel lehetek. Minden úgy alakul ahogy szeretném. De hiányzik amikor még a családommal együtt karácsonyoztunk a családommal, akármennyire is volt kaotikus és veszekedéssel teli.

2017. dec. 24. 14:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nekem is a hó. Meg kiskoromban számoltam a napokat, hogy mikor lesz karácsony, feldíszítettem a szobám.

Vártuk tesómmal a Jézuskát. Másabb volt az egész hangulat.

Bár még most is ugyanúgy négyen vagyunk szenteste a szüleimmel, de eltelt az idő sajnos.

23N

2017. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Egyrészt a "feher Karácsony", másrészt meg a nyugalom. Manapsag túl nagy a "karácsonyi őrület".
2017. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Medgyesi2 válasza:
27%
az ötös lottó főnyereménye amit két éve nyertem meg
2017. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
9%

Nyugalom és normális légkör, helyette meg jopár évig üvöltözés ment, meg a stressz három napig, bájolgás, aztán meg a kibeszélés... hagyjuk is.


Idén nyugis mert a kedvesemmel kettesben ünneplünk, de ma utazunk haza... inkább akasztanám fel.magam :( Jövöre megkérem a céget h adjanak melot :)

2017. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
37%
Semmi, a mostani karácsonyaim sokkal jobbak.
2017. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
52%
Úgy kb minden. :) Gyerekként egész más volt a karácsony hangulata, az hogy akkor még hittem a "jézuskában", az hogy mentünk a keresztanyámmal az éjféli misére, régen mindig nagy hó volt, hogy anyum mindig elvitt sétálni addig amég a nagyszüleim felállították a karácsonyfát, majd telefonáltak hogy mehetünk haza. Egyszóval most hogy már idősebb lettem ezek az apróságok elmúltak! Most viszont a legjobban ami hiányzik hogy nem lehetett együtt a család. Persze, sokan voltunk de a Pesti rokonaink nem tudtak hazajönni karácsonyra idén :/
2017. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nekem az hiányzik amikor még kicsi voltam, akkor olyan mesés és varázslatos volt az egész. Akkor még "a Jézuska hozta az ajándékokat". Elmentunk sétálni, szánkózni, a télies karácsony is hianyzik. Egyébként imádom a karácsonyt most is és most mar más dolgokat szeretek benne viszont az nagyon hiányzik, hogy mennyire varázslatos volt mikor kicsi voltam.
2017. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Boldog Karácsonyt Mindenkinek


Nos, én két éve vagyok feleség és egy éve édesanya. Mindennél jobban szeretem őket és boldog vagyok, hogy vannak nekem, de ami hiányzik az a gyermekkori gondtalanság és a hó.


És szerintem is a Pauli a papagájos film.

2017. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Yoda m. ***** válasza:
A meghitt családi légkör. Az izgalommal teli készülődés, várakozás szenteste. Mert anno nálunk az volt a szokás, hogy a gyerekek (3) is adtak elő egy rövidke műsort a szülőknek, amire keményen készülnünk kellett. Ezzel fejeztük ki hálánkat, amiért egész évben gondoskodtak rólunk szüléink. Aztán jött csak az ajándékok kiosztása. Nálunk ilyenkor csúcsosodott ki az "adok is meg kapok is" élménye... és ezt szoktuk meg.
2017. dec. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de nem tudom szó nélkül hagyni a szazalekokat. Hogy lehet egy ilyen kérdésnél nem hasznos/felig hasznos a válasz, ha az illető a kérdésre válaszol? Mindenkinek más hiányozhat, szerintem itt nincs jó vagy rossz válasz.
2017. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!