Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mennyire csalódott az...

Ki mennyire csalódott az ajándékokban?

Figyelt kérdés

A karácsony a szeretet és az ajándékozás ünnepe. Sokszor fordul elő, hogy listát írnak, mondják, hogy ki mot szeretne, ezek ellenére kap valami olyat ami nem szükséges.


Én ruhákat kaptam csak. Nagyon csalódtam, mert mondtam, hogy szükségem van egy új rajztáblára, mert teljesen tönkrement 3 év után. Esetleg a Dragon Age: Origins-t kérném ami 5 euro Steamen. Hát nem. Kapok a már alig elférő ruhák mellé mégtöbbet. Nem baj, mosolygok míg itthon más kap 10 ajándékot (megint).

18/L



2017. dec. 25. 03:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt min csalódni, ugyanis senkitől nem kaptam semmit. Viszont ezt nem panaszkodásként írom. Mi nem ajándékozunk karácsonyra, csak a kisgyerekeknek. Én szoktam kis ajándékokat adni közvetlen hozzátartozóknak, de ez nekem öröm, és teljesen komolyan mondom, hogy nincs hiányérzetem. A családdal együtt lenni jó érzés, még ha nem is mindig felhőtlenül jó minden pillanat az évben.
2017. dec. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

# 1/1 Időpont ma 04:09


Nem tudom hogy melyik a rosszabb, semmit nem kapni, vagy kapni egy olyan ajándékot amiről tudod hogy 1 másodperc alatt szedték le a polcról, és semmi "szeretet" nincs benne, egy másodpercet nem gondolkoztak azon hogy mire lenne szüksége az illetőnek, mert ha gondolkoztak volna, akkor eljutott volna a tudatukig hogy rajzkészletet kellene vegyenek jobb ötlet híján. Ha egy szülő Karácsony alkalmából sem képes 1 perc figyelmet a gyermekére fordítani, az szomorú és csalódottságot okoz.

2017. dec. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
en semmire se szamitottam, de kaptam csokit és varázskártyát. :) 23 éves vagyok és én is csokit adtam, ki milyet szeret. azzal nem lehet mellélőni.
2017. dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Majd kinövöd.

Ami kell azt megveszem magamnak, nem másra várok. Az a tapasztalat, hogy nem érdekli őket mit szeretnék, mindig is így volt, így hát nincs is elvárás. Ha kapok valamit igyekszem jó képet vágni a dologhoz, bármilyen szerencsétlen dologról is legyen szó.

2017. dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Nekem sose volt annyi ruhám,hogy ne férjen el 😡. Persze, igazad van,hogy csalodott vagy,de majd kinövöd..sajnos nem mindig kapjuk amire vágyunk... gyerekként nekem is volt ilyen.


Barbie házat szerettem volna,fésü szettet kaptam.

Persze utolag tudom,arra volt pénz... de örökre bennem maradt.

Szerintem valamikor mindenki csalodott ajándékba,de utolag jobb esetben helyre rakod magadban...

2017. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Tudod, engem már nem érdekel milyen ajándékot kapok, mert amit igazán szeretnék (törődés a családomtól,szeretet, ami ugye nem megvásárolható) az úgysincs az életemben.. meg egyébként is mindenem megvan.

Le lehet pontozni, de elég szomorú hogy 18 évesen ez nem jutott el az agyadig.

Majd egyszer rájössz, és nem azon fogsz keseregni hogy új rajzpadot vagy ruhákat kaptál e.


Illetve kívánom,hogy eljuss egyszer egy gyermekotthonba,ahol a gyerekek a legjelentéktelenebb dolgoknak is örülnek, sok mindent átértékelnél! Valakinek ennyi se jut! Remélem rájössz!😑

17/l

2017. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a családi ajándékozásban minimálisan, amit barátnőmtől kaptam, abban pedig végképp.


És nem arról van szó, hogy ez nekem ilyen nagy probléma meg kinövöm.

Pont úgy vagyok vele, mint az itt válaszolok. Ami kell azt megveszem; egyedül annyit keresek, mint a család összesen, de majdnem minden ajándékon látszik, hogy 1 perc érdeklődés sem volt benne. Talán pont azért, mert úgyis jobbat veszek magamnak?

2017. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Semennyire, a kedvesem ismer annyira hogy tudja, mit szeretek.


Sok csokit kaptam, meg egy "beleszerettem"-bögrét.


Továbbá egy közös ajándékot, amit már én is.nézegettem egy ideje, de mindig másra kellett a pénz, ö viszont megvette :)

2017. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Nem csalódtam, mert nem ajándékozunk. Ami kell, azt megveszem év közben. Helyette annyiban egyeztünk ki a családdal, hogy vettünk egy grincsfát, mert nagyon jópofának találjuk. Karácsonykor eszünk-iszunk beszélgetünk és filmeket nézünk. Örülünk neki, hogy mindenki itthon van, és lehet lazulni. Letojjuk az ajándékozást.
2017. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kiváncsi, hogy majd kinövöm. Itt az a bajom, hogy ami ezer forint, de csak kártyáról lehet megvenni nem kaphatom meg, még ha fizetem is. Mondhatjátok, hogy saját kártya, de azt elvették, mert "felelőtlenül költekezek" (infó szakra járok, csináltam egy gépet, ami nem 6 óra alatt képes vágott videót megcsinálni és nem fagy be a java miatt. Saját pénzemből, és pont én vagyok aki könyöröghet, hogy maradjon a gépnél/adják oda a gépet.)
2017. dec. 25. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!