Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Véletlenül megtaláltam az...

Véletlenül megtaláltam az ajándékot, amit a férjem szán nekem karácsonyra. Jogosan vagyok csalódott?

Figyelt kérdés
Karperec. De egyáltalán nem tetszik. Fehérarany, középen egy nagyobb és mellette két oldalt több kisebb kővel. Valahogy nem az én ízlésem. A fehérarany sem tetszik, olyan mintha ezüst lenne. Most mindenkinek mondjam el majd akivel találkozok, hogy arany? Ennyire nem ismer a férjem? Megmondjam neki, hogy ez nekem nem kell?

2014. dec. 11. 13:28
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
borzalom költött rád és méghozzá ilyen drágát mert neked venni...
2014. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem vagy tisztában vele tisztában, miről is szól a Karácsony.

2. Undorítóan gondolkodsz.

3. Remélem, gyerek nincsen.

2014. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%

Igen mondd el, hogy kutattál, megtaláltad, megnézted, nem tetszik, nem kell! Így ebben a sorrendben, mondjuk én nem hallgatnálak végig!


Ahelyett, hogy örülnél, hogy meglepetést akar szerezni!


Tényleg ennyire csak a pénz számít, hogy az a lényeg, hogy majd mondanod kell mindenkinek, hogy nem ezüst, hanem fehér arany? Ne már, hogy ez így érdekel valakit!


Nekem az eljegyzési gyűrűm fehér arany. Soha senki nem kérdezte meg, hogy ez milyen fémből van, pedig folyamatosan rajtam van.

2014. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
35%
ne mondd meg, hogy megtaláltad, csak pl. ha látsz hirdetést vagy reklámot fehérarany cuccról, akkor megjegyezheted, hogy neked mennyire nem tetszik, mert tök olyan, mint az ezüst, csak sokkal drágább..
2014. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
78%
Add vissza neki és mondd, hogy az árán inkább magának vegyen valamit, majd meglepődsz, mennyi minden kijön belőle.
2014. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Janka néni válasza:
87%

Mi? Hogy ez nekem nem kell? Tudod mit, mondd el neki, meg azt is, hogy "véletlenül" megtaláltad. Remélem úgy kihajít, hogy a lábad sem éri a földet!

Az nem jut eszedbe, hogy amikor megkapod mutatsz némi örömet és pár nap múlva megkéred, hogy cseréljétek ki?

A férfiak nem figyelnek annyira a részletekre, mint a nők és igen, lehet, hogy ennyire nem ismer. De igyekezett - a leírás szerint nem is kicsit - és nem azt érdemli, hogy ez neked nem kell.

2014. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%

"Most mindenkinek mondjam el majd akivel találkozok, hogy arany?"


Ó egek!

2014. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
91%
Sznob p.icsa vagy, vagy simán csak kamu.
2014. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
83%

Én azon kiakadnék, hogyha ékszert venne, tekintve hogy a jeggyűrünk az egyetlen amit viselek.

De viszont, azt nem értem, miért kéne mindenkinek mondani, hogy "jaj, nem ezüst ám, hanem fehérarany".

Ha nagyon villogtatni akarod, karácsony után úgyis mindenki kérdezi mit kaptal, és akkor mondhatod, hogy fehérarany karperecet.

2014. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen felesegem lenne inkabb valoperre koltenek mint karperecre
2014. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!