Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak szerintem korai?

Csak szerintem korai?

Figyelt kérdés

Már most mennek a karácsonyi reklámok némely csatornán, de még csak szeptember van. Miért nem tudnak ezzel várni?

Meg úgy tudom, hogy már volt valahol egy karácsonyi vásár.



2018. szept. 9. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Tegnap voltam vásárolgatni. Több üzletben a halloweenes áruk mellett már ott vannak a karácsonyi áruk is. Volt, hogy december közepén már a húsvéti cuccokat árulták. Igaz Angliában, de kérdezve az angol ismerőseimet, ők is lehangolónak tartják.

Volt aki azt mondta, hogy amíg vannak idióták akik szeptemberben is igényt tartanak erre, addig ennyire előrehozzák.

2018. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Hoppá. Nem, nemcsak szerinted... Én még Halloweenre se gondolok ilyenkor, hol van az még, gyakorlatilag nyár vége van.

Az nem is tesz jót a hangulatnak, ha hónapok óta tart, mire megérkezik az ünnep, de tudjuk is, hogy ez csak az üzletről szól... Visszatetszést keltő számomra is.

2018. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Korai, de szerencsére én még nem láttam sehol sem.
2018. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Miért? Mert nekik ez pénz és így extra profitra tudnak szert tenni.
2018. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Unatkoznak és bizniszt akarnak csinálni.Minél több pézt. És a karácsony az minden évben aktuális szokott lenni, és nem túl kreatívak, ezt találják ki.
2018. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha nem tetszik, egyszerűen máshova nézek, mert az azért nem igaz, hogy töménytelen karácsonyi reklám megy már most. Októbertől meg kifejezetten örülök is nekik, mivel utálom az egész őszt, még a hideg tél is jobb nekem nála (személyes vélemény csak persze).
2018. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"... akik szeptemberben is igényt tartanak erre, addig ennyire előrehozzák."


De a boltvezetők tartanak igényt erre, mert minél több profitot remélnek; szóval nem a vásárlók kedvéért pakolásszák ki, hanem a vezetőség kedvéért, és ők se a hangulatért akarják, hanem zsebük miatt. :)

#5.vagyok:)

2018. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*ezt a gondolatsoromat csak érdekességképpen írtam le.:) Előbbi komim:)
2018. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*amúgy nem vezetek boltot, vagy ilyesmi; ha pl boltvezető lennék, november előtt nem kezdenék el karis cuccokat kipakolásztatni:)
2018. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonykor vásárlunk a legtöbbet, így természetes, hogy próbálják kitolni ezt az időszakot.


Amúgy persze igen, zavaró, szerintem is sorban kéne haladni, most október 23 jön és a halottak napja.

2018. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!