Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én várom a karácsonyt?

Csak én várom a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még kicsit messze van, de már egy csomó boltban kint vannak a karácsonyi dekorációk.

Épp ezért nem tudom kiverni a fejemből.



2018. szept. 15. 09:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

9

Én is a nyarat várom!:)

2018. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én élvezem a nyarat, egyelőre még eszembe se jut a karácsony, dekorációkat még sehol sem láttam, mert az elmúlt 1 hónapban nem jártam városban, de faluban is ritkán :)


Majd 1-2 hónap múlva lehet, hogy elkezdem hallgatni a karácsonyi rádióadókat, szoktam. Hamar megunom őket, a sok ismétlődés miatt, de a sokféle zenei stílusú karácsonyi rádió azért leköt egy kis időre, hónapokig hallgatom őket olykor-olykor.

2018. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak te, mások is. A bolttulajdonosak egész biztosan.
2018. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Egész évben. De ősszel mindig rámjön, hogy mindjárt itt van. 🎄🎁🎍☃️
2018. szept. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%

A karácsony Jézus születése feletti örvendezés ideje. Az azt megelőző négy hát az örömteli várakozásért.

Aki az ajándékok miatt várakozik, az nem a karácsonyt várja, hanem december 24-ét, ami csak ürügy arra, hogy egy csomó felesleges dolgot adj és kapj.

Ezek az ajándékok döntően 2-3 napig, a szerencsésebbek 2-3 hétig érdekesek. Meg harminc év múlva, amikor megtalálod a limlomok között.

Ezt nem hívőként írom. Nagyon-nagyon nem vagyok az.

2018. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
48%

15

Nagyon-nagyon nem értek egyet.


Minden egyes ajándékunkra emlékszünk, mind becsben van tartva. Igaz, nem is adunk limlomokat senkinek.


A karácsonyt pedig nem csak hitből vagy az ajándékokért lehet várni. Igazság szerint szívból sajnálok mindenkit, aki csak ezek közül valamelyik miatt várja ...

2018. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
15. En nagyon varom, mint már irtam. De nem az ajándékok miatt, hanem a hangulat, illatok és a meghitség. Szépen égő gyertya, csillagszóró és karácsonyi dalok. Nem az ajándékok, amik nálunk csak apróságok, vannak főszerebben. Bár tudom sokakat csak az hozza lázba. 🎄🎁🎍☃️
2018. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%
ja mer akkor mekhiccség van
2018. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

ÉN sem az ajándék miatt várom.

Nekem ez az időszak mindig a családról szólt. Mindig örömmel emlékszek vissza.

Amikor iskolás voltam, ilyenkor volt a téli szünet, még hó is volt olykor-olykor. Mindig itthon gyűlt össze a család, ide jöttek a tesómék és annyira jó volt amikor tele volt a ház és vártuk egymást meg néztük közösen a tv-t, az ebédek, a beszélgetések. Meg volt amikor az első nap a templomban adtunk elő mi iskolások műsor, az is szép volt. :)

A tv műsorok is.. :) ahogy reggel felkeltem 24.én, apa a fát már befaragta és behozta, anyu meg a konyhában már a 10. süteményt csinálta... én megnéztem valamit a tv-ben, utána meg fadíszítés.. nagyon szerettem :)


Idősebb fejjel kicsi már másabb, de még mindig izgalommal, örömmel várom minden éven. Tavaly úgy csináltam, hogy egy hetet kivettem előtte szabadságnak (nálunk nincs leállás) és maximálisan rá tudtunk készülni és azon a héten meg tudtunk mindent nyugodtan venni. :)

Szerintem idén sem lesz másképp. :)

2018. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Azzal töltjük az időnket hogy várunk?! Addig még van több mint 3 hónap! Most 30 fok van és vénasszonyok nyara, kifekszünk a napra.Mindennek eljön az ideje.
2018. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!