Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is várjátok már a karácsonyt?

Ti is várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom. :D

Már azt is tudom kinek mit veszek és az eglszet alig tudom kivárni. :D


2018. okt. 7. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is várom. Szeptemberben meg is vettem már az ajándékokat, így az adventi időszakban már csak a kajával kell törődnöm.
2018. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Még nem.A múlt héten a Balatonban fürödtem még.

Ki kell várni az idejét. Minden héten legalább egyszer elsóhajtja valaki a karácsony utáni vágyát. Várj türelemmel!

2018. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mi nem várjuk.
2018. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem, én előbb ki akarom élvezni a vénasszonyok nyarát, a gombaszezont s a még nem fűtési szezon végét. Plusz a sültkrumpliszezont, a fő almaszezont, amikor a Nyírségből hozunk pár láda almát és sokszáz km-en át illatozik az autó... Illetve még virágoznak a virágaim is meg minden, még meg sem vörösödtek eléggé a cserszömörcék a környéken... A kánikula vége után volt egy hideg időszak s most végre beköszöntött igazán megfelelően a kedvenc évszakom, az ősz. Dehogyis várom, hogy elmúljon.


Sosem szoktam arra vágyni, hogy teljen az idő. Talán még a kánikulában sem, pedig az borzalmas.


A karácsony maga semmi különös nálunk, ajándékozni nem szoktam. Azért lesz hangulat, majd elkezdek újra próbálkozni mézesekkel, de előbb másnak van itt az ideje.

2018. okt. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!! Én nagyon várom :) Imádom a karácsonyt :) A fényeket,az illatokat,a hangulatát az egészet úgy ahogy van :)sőt ha még hideg és hó is társul hozzá hát számomra maga a kánaán! Bárcsak egy évben többször is lenne :)
2018. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is várom. :) Az egész karácsony előtti, utáni időszak nálunk olyan szép, békés, nyugis.

Én is vettem már ajándékot. A többit is nagyjából már kitaláltam és meg is veszem október-novemberben. Decemberben már csak élvezni akarom a hangulatot.

2018. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én várom :)))))))

Kíváncsi vagyok, mit kapok "kariajcsira" :D

2018. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt, már meg is vettem az ajándékokat.
2018. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép ünnep a karácsony, csak sajnos engem mindig azokra a dolgokra emlékeztet amik hiányoznak az életemből :(
2018. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig azt várom! ;) <3


Aki ezt nem érti, fingja sincs milyen egy tökéletes karácsony a tökéletes családdal. Mert ha tudná, ő is erre vágyna! ;)

2018. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!