Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjatok már a karácsonyt?

Várjatok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Illetve nektek hogy zajlik 24-e? Nekem már nagyon karácsonyi hangulatom van.

2017. nov. 10. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a karácsonyt, most is már tűkön ülök, imádok díszíteni is. Kedvenc időszakom az évben.


Anyu főzi a halat délelőtt, mákos gubát készítünk, illetve még valamilyen sütit, ez általában az utolsó pár napban dől el (hókifli, linzer, krémes, bejgli,...) A mézeskalács már pár nappal hamarabb elkészül.

Én is szoktam segíteni:)


A karácsonyfát én díszítem, amit apum farag előtte, és mindig szentségel, hogy nem egyenes:D Amíg a tesóm itthon lakott együtt csináltunk.

Ezzel jóformán el is megy a délelőtt.


Ebédelni ilyenkor 1-2 körül szoktunk kivételesen.

Ebéd után kis rendrakás, majd nézzük a tv-ben a karácsonyi filmeket. Közben nassolunk:D szaloncukrot eszünk. Világít a fa, minden díszben... imádom! :)


Este fele szokott lenni nálunk kisebb ajándékozás, erre nem fektetünk olyan nagy hangsúlyt, nem ez a fő dolog nálunk, szerencsére.

Egy időben szenteste mentünk nővéremékhez és ott töltöttük az estét, ott még kicsik a gyerekek, nagyobb a sürgés-forgás.

Most már ez áttolódott 25-ére, aznap elutazunk anyum tesójáékhoz, ott a mama, a 2 nővérem a családjával, unokatesók.. közös ebéd, beszélgetünk, játszunk együtt, nézzük a kicsiket ahogy bontogatnak, annyira meghitt... őszinte mosolyok.. :)


Nálunk szerencsére nincsenek azok a tipikus karácsonyi viták, amik sok helyen előjönnek. Ennek nagyon örülök.

Nem túl extra, viszont minőségben úgy érzem, hogy verhetetlen.


Neked kedves kérdező, hogy alakul? :)

2017. nov. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem varom, nem szeretem. Alszent unnepnek tartom. De resztveszek en is a karacsonyozasban. Haza utazom arra a parnapra. Segitek mindenben otthon, ajandekokat persze viszek. 29f
2017. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!