Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra rajz?

Karácsonyra rajz?

Figyelt kérdés
Ti örülnétek neki? PL: Az állataikról festmény, rajz. vagy portré.

#ajándék #karácsony. rajz
2018. okt. 29. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha még nincs önálló kereseted, akkor ötletes ajándék!
2018. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vagy akármilyen rajz, festmény. 17 évesen nem gáz?

nem nagyon szoktunk ajándékozni de én nagyon szeretek adni, rajzolni tudok ezért gondoltam csinálnék mindenkinek valamit.

2018. okt. 29. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kivitelezésen sok múlik. Ha olyan lesz, mint egy ovis vagy kisiskolás műve, akkor inkább ne. Ha művészi, akkor igen.
2018. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ajándék lehet.

Édesanyámék tavaly költöztek új lakásba és mivel tudja anyum, hogy szoktam rajzolni/festeni ezért azt kérte karácsonyra, hogy fessek neki a nappaliba egy képet. Nem vagyok profi, sőt, nekem ez csak hobbi, de kapott két kisebb képet és nagyon örült neki. Azóta is kinn van a falon és mindenkinek mutogatja (ettől én meg falra mászok :D ).

2018. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti lenne :)
2018. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én örülnék. És a minősége sem érdekelne.

Személyes ajándék, ami többet ér bármilyen vacaknál.

2018. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, hacsak nem nagyon, nagyon gyenge. Az nem baj, ha a fejlett kritikai érzékemmel ránézésre is látok hibákat, attól még lehet esztétikus, kedves és aranyos, s a gondolat is értékelendő s persze a belefektetett munka.
2018. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon örülnék, ha karácsonykor mindenki csak rajzolna nekem valamit, mind1, mit, elég egy 80gr-os fénymásolópapírra egy pálcikaember is. Feleslegesen terheljük magunkat és egymást a plázákba való rohangálásokkal olyan tárgyi ajándékokért, amiket év közben amúgy is megvennék (vagy nem, és akkor nem győzöm tovább ajándékozni őket). Én legjobban amúgy kis méretű rézkarcokat szeretek másoknak készíteni, ami a végén kap egy kis keretet üveggel. De amit írtál, az is nagyon jó, főleg a személyes vonal miatt. 31F
2018. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Rajzolni jó ötlet. De miért pont az állataikról?...
2018. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Jó ötlet, esetleg keretet is vehetsz és még "komolyabbnak" néz majd ki

Pl Pepcoban vannak olcsó de igényes keretek

2018. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!