Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjátok a karácsonyt?

Ti várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
🙂

2018. nov. 20. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

A válaszom előtt! Kezek nyomkodása nem tetszik/nem tetszik gomb az!!! Én nem várom.

Hívő nem vagyok, gyermekem nincs. Öreg vagyok, s a családom az apám. Mit várjak rajta?

2018. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem
2018. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem, miért kellene várni? A tavaszt várom inkább.
2018. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
31%
Nem.
2018. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem tud érdekelni. Nem is ünnepeljük.
2018. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Akkor megtöröm a sort :)

Én várom. De nemcsak a karácsonyt, hanem az egész karácsonyi időszakot. Nálunk az egy kellemes, nyugis időszak. Bevallom, az is sokat számít nekem, hogy a két ünnep között nem dolgozom. Szóval ezért is nagyon várom :) De egyébként is szeretem a hangulatát, még felnőttként is.

2018. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen, várom. Nagyon jó időszak, meghitt hangulattal, csupa szeretettel. Mi magunknak széppé tettük és nagy örömmel várjuk.
2018. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem, már hosszú évek óta. Pláne mióta minden a vásárlásról szól, teljesen elment tőle a kedvem. Már csak az jár a fejemben, hogy megint ki kell adnom pénzt ajándékokra mert ilyenkor így illik. Megjelennek olyan rokonok akikkel év közben jó ha 2 szót váltunk, de még ennyit sem nagyon. Csak pihenni szeretnék, sétálni, és megnézni 1-2 filmet a tévében. Nem szeretnék plázákban nyomorogni ajándékért és átverekedni magam a boltban a tömegen 2 kiló kenyérért.
2018. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon várom. Van egy kislányunk és a családban is sok kicsi van, főleg mittuk várom. Nálunk nem a vásárálásról, pénzköltésről szól a Karácsony. Hanem arról, hogy együtt vagyunk, lazítunk, finomakat eszünk, iszunk, szépen feldíszítjük a házat. Nem csak azt a 3 napot várom, hanem az egész Adventi időszakot és utána a Szilvesztert, Újévet.

Szeretek készülődni, idén először nálunk lesz Szenteste a vacsora. Jönnek a testvéreim, apukám, anyósom és a férjem testvérei is. Nálunk soha nem úgy van, hogy egy emberre hárul minden, egy ember bolondul meg aznap mert ezer féle dolgot kell készítenie. Valaki a halászlevet főzi meg, valaki a sültek egyik felét valaki a másikat. Megint

más készíti a köreteket. Süteményt mindenki süt. És Szenteste összehordunk mindent és együtt megesszük😊 így mindenkinek kényelmes.

Ajándékot is csak a gyerekek kapnak, nekik meg könnyű vásárolni, így az sincs, hogy idegbetegként vadásszuk az ajándékokat és egy vagyont ott hagyunk a boltban.

Szóval én nagyon várom már.🎄

2018. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
A karácsony nem a vásárlásról szól. Mindenkinek olyan, amilyenné teszi.
2018. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!