Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Közeledik a karácsony és...

Közeledik a karácsony és nincs ötletem hogy mit vehetnék nagymamámnak, anyának és apának. Tudnátok ajándékötleteket adni? Ti mit ajándékoztok szeretteiteknek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Sosem értettem ezt a “nem veszünk ajándékot mert nem ez számít” dolgot. Nekünk sem az ajándék a lényeg..szeretünk együtt lenni, hetente összeül a család. Szeretek ajándékozni.. szeretek készülni rá, ötletelni, ÖRÖMET szerezni. Van olyan család, akik tehetősebbek, nekik lehet egy nagy értékü ajándèk okoz örömet..én a “meghatóbb” maradandó ajándékokra esküszök! Miért kell leszólni a másikat?pl az én nagypapám szereti a borokat az édességet, de az életben nem venne magának egy drágábbat, sajnálja magától. Lehet veszek neki egy drágább bort meg csokit. Boldog lesz. Nekem meg ez fontos.. miért jó, hogy állandóan bántjuk egymást? Miért kell a másikkal foglalkozni? A kérdés az, hogy KI MIT VESZ, nem az, hogy ki találja hülyesègnek az ajándékozást. Akkor minek szóltok hozzá? Vitát gerjeszteni??


Kérdező!

Én az öcsémnek egy kártyajátékot veszek, szeretünk játszani:)

Apukámnak és a párjának valószínüleg páros thai massage kupont

Húgomnak csajod dolgokat, hálóinget, mamuszt, jobb minőségü piperét

Nagyszüleimnek egy “nagyi szabályai” táblát, szerintem az ultra cuki:) egy két apróságot mellé

Párommal nagy gondban vagyok, láttam neki egy szép órát, egyenlőre komolyabb ötletem nincs

Párom családjának az ajándékait úgy is ő intézi, viszont én is szeretnék mellé valami apróságot, ezt még nem találtam ki mi legyen:) lehet valami szebb személyreszólóbb karácsonyfadísz lesz..vagy valami ilyesmi:) én házi édességet nem ajándékoznék, szerintem furán veszi ki magát, hogy valaki megvendégel én meg élelmiszert viszek oda, ez nem mindnekinek tetszik, szerintem egy idősebb nagymama frádzt is kapna, ha két napig sütve-főzne én meg odaállítanék egy tepsi hatlapossal:D bár ez lehet csak az én agymenésem


És te kérdező, mikkel készülsz a családnak?:)

2018. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azoknak akik normálisan válaszoltak :)

Úgy döntöttem, hogy Anyukámnak Obag táskát és pénztárcát veszek (ő is sajnálja magától)

Apukámnak egy edző táskát, mert ami van neki az tegnap szétszakadt sajnos

Nagyimnak törülközőt meg valami konyhai eszközt.

Páromnak meg nem tudom még

2018. nov. 25. 10:09
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Bögre gyertya csoki gumicukor édességek sósságok karácsonyfadísz


Ezek bármikor bárhova jók


A törülközö paplan párna ruha fényképezőgép ágyneműhuzat lepedő is jó ötlet

2018. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!