Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó lenne Karácsonyi ajándéknak...

Jó lenne Karácsonyi ajándéknak vagy butaság?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, már a vőlegényem egyébként. Annyit ajandekoztuk már egymást ez idő alatt, hogy nagyon nagy gondban vagyok az idei Karácsonnyal. Már régóta téma köztünk a közös tetoválás, lassan 2 éve szeretnénk. Eddig valahogy nem került rá sor. Nem sokára össze házasodunk és szerettünk volna valami közöset (természetesen nem nevet). Egy utalvány esetleg egy szalonba jó ötlet lehet? Vagy nem ajándéknak való?

2018. nov. 28. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Aztán meg ha szėtmentek kivágod a bőröd mert rá emlėkeztet? Vagy átvarratod? Nem, ez nem jó...
2018. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nem ajándéknak való, ha nektek tetszik a dolog... Nem kell minden ajándéknak "ajándéknak valónak" lennie a nagyközönség véleménye szerint.

Az utalvány kissé jellegtelen nekem, de kaptam én már macskatápot is és örültem neki, szóval egy szót se szóljak :D

2018. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# ha így állsz az élethez, soha ne házasodj meg és ne szülj gyereket, mert mi lesz ha szét mentek és a gyerekről ő jut majd eszedbe? Be adod otthonba? :)
2018. nov. 28. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező- jól látod az életet 😁 A kerdésre visszatérve - ha tényleg ez egy régi vágyatok, szerintem jó ötlet. Amugy en az élményajándékok híve vagyok. Egy kis apróság (könyv vagy vmi) meg pl koncertjegy, vmi előadádra jegy..ilyensmi. a közös tetkó is egy élmény. Hajrá .
2018. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan beszéltetek róla és nem csak viccelődve akkor jó ötlet. Ha már van közös elképzelés akár meg is rajzoltathatod előre, persze változtatáshoz való jogát meghagyva.
2018. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!