Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon gáznak érzem, de nem...

Nagyon gáznak érzem, de nem tudom mit adjak karácsonyra a barátomnak? Segítség!?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt.

Úgy érzem eléggé ismerem őt már, még sem tudom mit adhatnék neki:(.

Nagyon szeretem őt és szeretném,hogy tetszen neki.

Ezekre gondoltam,kérlek leírjátok melyik lenne ezek közül jó??

: bögre a képünkkel, erre azért gondoltam,mert egy bögréből szokott inni mindig, de az már elég rossz állapotban van, vagy szívecske alakú szeretlek felíratos párna, valami extra puha,mert nincs kispárnája és szerintem hasznos, vagy valami ruhanemű, valami melegítő nadrágra gondoltam..egy melegebb divatosra:), cipzáros pulcsit már adtam a névnapjára, így nem tudom pulcsit emiatt nem akarok, sokat szokott autót vezetni, így valami kozos kulcstartóra is gondoltam.

Vélemények??



2018. nov. 28. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy még paplanra gondoltam, valami szépre. Vagy még egy dolog jutott eszembe, lehet kapni ilyen feher gyertyat arra tudnek tenni kozos kepet es elemmel mukodne,igy orokre megmaradna.

Csak ezek kozul nem tudom melyik lenne jó,hasznos

2018. nov. 28. 22:09
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval ezek kozul lanyok ti melyiket adnatok vagy fiuk melyiknek orulnetek ?:))))
2018. nov. 28. 22:10
 3/9 anonim válasza:
Szia nem tudom hol lehet ilyet csináltatni de anyuméknak van olyan képük hogy egy közös képük van és mellé van írva egy idézet csak nemtudom hol lehet ilyet csinaltatni de szerintem jó ötlet
2018. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, azért nincs-e kispárnája, mert nulla szüksége van rá... Illetve hogy vevő-e ezekre a klisés, nyálas dolgokra (már bocs, de bennem egy világ dőlne össze a szívecskés, képes vackoktól s bizonyára az ajándékozóban is, miután gondolkodás nélkül kivágnám az ablakon). De van pár fiú, akinek ez sem gond, csak a többségnek. Én nő vagyok, de ez mindegy, mi sem vagyunk mind szívecskés, rózsaszín csillámpónis kreatúrák.


A többi ötleted nekem tetszik, csak kérdés, ő milyen, ezen áll vagy bukik az egész. De egy puha párna vagy paplan az egy mélységesen praktikus és amúgyis kedves, melengető dolog, sokszor eszébe juthatsz róla, de közben normálisan néz ki.

2018. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elcsépeltnek tűnnek sokszor ezek a képes ajándèkok. Ilyen nincs ötlet, rányomok vmire egy képet.

A párna, ha szüksége van rá jó ötlet, de nem hiszem, hogy egy fiú szivecskésre vágyik. Inkább vegyél egy normált és varj neki egy huzatot, de a takaró is jó ötlet.

Amúgy ha szeret olvasni, akkor könyv a kedvenc írójától.

Én karácsonyra gyártottam kuponfüzetet is már barátomnak, nagyon bejött neki.

2018. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A takaró, párna jó ötlet, de ne valami szívecskés cukiságot vegyél, hanem valami egyszerűbb mintával. Ilyen közös képes bögre, gyertya meg hasonló szerintem felejtős. Én nőként sem szeretem az ilyesmit, szerintem a férfiak többségét ezzel ki lehet kergetni a világból. Ők jobban szeretik a praktikus, hasznos ajándékokat, vagy az együtt töltött minőségi időt. Én idén és mint tavaly élményajándékkal fogom meglepni.
2018. nov. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Élményt, sose tárgyat.


Pl. valamit olyat szexben, amit eddig nem csináltatok. Sokkal emlékezetesebb.

2018. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?


Ha tizenévesek, akkor ezek az ajándékok elmennek, de akkor is elcsépeltek, és sokszor a pasik nem is szeretik az ilyen cukimuki szivecskés, közös képes dolgokat.


Ha a bögre vonalon akarsz maradni, én inkább vmi olyat választanék, ami esetleg a szabadidejéhez/hobbijához köthető. Esetleg valami motivációs idézettel megcsináltatni, ha mindennapi használatban van.


A ruha jó dolog, személyes és tükrözi, hogy ismered. Főleg jó ötlet, ha éppen szüksége is van az adott dologra.


Az utolsó kicsit troll, de az élmény se rossz ötlet, de inkább esetleg egy hétvégébe gondolkodj, lefoglalod, jövőre elmentek, ilyesmi :)

2018. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hááát, bár nő vagyok, de még én is kiszaladnék a képes bögre, szivecske párna meg egyéb cuki dolgoktól..... Ha ismered, akkor indulj ki abból, amit szeret csinálni.

Férfias dolgokban és férfi aggyal gondolkodj!

2018. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!