Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is örültök, hogy idén is...

Ti is örültök, hogy idén is egyel közelebb kerültök az utolsó karácsonyotokhoz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 20:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
Te miért örülsz neki?
2018. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot!
2018. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
68%
Nem örülök neki, én nem szeretem a karácsonyt.. Nem igazán van kivel eltöltenem így egyáltalán nem várom, bár egy dolog miatt mégis.. Több napos pihenés és Ps4 lesz a program.
2018. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minek kéne megmenteni az ilyen embereket mint én?
2018. nov. 30. 20:57
 5/11 anonim válasza:
62%

Igen. Az életem jelenleg borzasztó időszakában vagyok,

- a többéves kapcsolatomban folyton csak távolodunk egymástól, most is mellőzve érzem magam, de nekem is bűntudatom van, hogy it tartunk most. Nincs intimitás kb.jelenleg.

- Apám meghalt 1-2 hónapja rákban, rettenetesen leépült lassan. Segíteni próbálom az otthoniakat, ugyanis ott is vannak problémák.

- ÉS mind emellett a munkámban is változások történtek pár hete, ott is mellőzve és degradálva érzem perpill magam, nem pedig elismerve, vagy motiválva.


Nincs olyan része az életemnek, ami örömet adna jelenleg. Az elmúlt hetekben pedig kb mód depressziós a hangulatom, semmihez nincs kedvem, és egy db xarnak érzem magam minden téren.


De nem leszek öngyilkos. (Bár vágynék rá, hogy megszűnjön az életem, de úgy sem teszek semmit.)

2018. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
56%

Miért volna ez az utolsó karácsonyom?

32/f

2018. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Az önsajnáltatás sehova nem visz. Engem se vitt sehova.

Hiába vártam, hogy majd ha eleget szenvedtem, akkor valami csoda folytán jön a segítség. Nem jön. Az élet nem így működik.

2018. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem sajnáltatom magamat, szinte már érzéseim sincsenek hogy érdekeljen is.
2018. nov. 30. 21:51
 9/11 anonim válasza:
79%

Marhaság!


Már 392 éve is azt gondoltam, hogy végre közelebb kerülök, aztán nézz meg, még mindig itt vagyok.

2018. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

Ha tényleg így lenne, akkor nem írtad volna ki ide ezt a kérdést.

Egyébként se arra gondoltam, hogy mások szemében sajnáltatod magad, hanem hogy a saját magad szemében. Úgy gondolsz magadra, mintha áldozat lennél.

2018. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!