Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mivel itt a karácsony és összeírram kinek mit veszek és a fiúkkal gondban vagyok...főleg apukámmal hogy mit vegyek neki! Pafrümöt nem akarok hisz tavaly is azt kapott. Ti mit vesztek apukátoknak? Írjátok le nekem...hátha száll rám egy kis ihlet.

2017. nov. 25. 21:46
 1/7 anonim válasza:
0%
Guminő? :-D
2017. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bőr pénztárcát fogok.
2017. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját készítésű ajándék? Pl. kötött sál
2017. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbija, kedvenc időtöltése? Lehet valami azzal kapcsolatos dolog.
2017. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kereseted, elég egy rajz. Vagy ha van, pl vegyél neki egy inget, szép pólót, pulóvert, zoknit.
2017. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a „kis" inspirációt! Lehet tényleg jó lesz neki ruha..mivel sok ideje nincs és könyv nem lenne jó és ezért sincs ideje hobbikra :(
2017. nov. 25. 22:56
 7/7 anonim válasza:

Nálunk is a legtöbb gond apuval van mindig... Mármint kitalálni, mit vegyünk neki. Évek óta utazásos kupont kapnak anyuval közösen, mert maguk úgysem mennének sehova, így meg legalább kimozdulnak.

Na, de idén anyunak telefont akartunk venni, mert már eléggé rossz neki a jelenlegi. De annyira nem jutottunk egyről a kettőre apuval kapcsolatban, hogy megint kupon lesz :D

2017. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!