Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot adnátok egy...

Milyen ajándékot adnátok egy osztálytársnak?

Figyelt kérdés
Idén lett a lány az osztálytársam.. nem vagyok vele rossz viszonyba de nem is beszélek vele túl sokat! Semmi tippem sincs minek örülne.. de azért valami egyedit szeretnék neki adni, de kreatívkodni sincs időm 😕

2018. dec. 4. 18:20
 1/2 anonim válasza:
Vidd el vacsizni, aztan vidd haza
2018. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl. nézz fel a Facebookjára, és nézd meg, hogy mik a hobbijai, milyen az érdeklődési köre, vagy kérdezősködj a barátnőitől, hogy szerintük minek örülne.

A legtöbben szeretik az ékszereket (persze nem a leggagyibb bizsut, hanem minimum nemesacélt), fürdőbombákat, valami menő, stílusos határidőnaplót a jövő évre.

Ami viszont totál kiborító, az egy tábla Milka csoki. Szerintem ennél nincs személyetelenebb ajándék, (persze kivéve akkor, ha az illető él-hal érte), és anno sajnos számtalanszor megkaptam olyan emberektől, akik nem is vették a fáradságot, hogy legalább minimálisan próbáljanak megismerni.

2018. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!