Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én tartom felháborítónak...

Csak én tartom felháborítónak ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Minden nap feljárok az ünnepek/karácsony kategóriába, hiszen már nagyon várom ezt a meghitt ünnepet, és várnám sztorikat, szokásokat, stb., de mindenki csak a hülye ajándékokról kérdez. Szerintem egyáltalán nem az a legfontosabb, néhányan meg úgy vannak vele, mintha élet-halál kérdés lenne, hogy kinek milyen kacatot vesz, már elnézést.

2018. dec. 13. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Én most akadtam ki a "mit veszel a gyerekednek?" kérdésen.

Szóval a válaszom Neked: nem csak Te.

2018. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Tudomásul kell venni, hogy itt mindenki arról kérdez, amit fontosnak tart.

.

"várnám sztorikat, szokásokat"

Ez nem sztorizó oldal.

Azon is felháborodnál, ha valaki kérdené: "te is szoktad csinálni?", vagy netán: "velem ez történt, veled is?"

.

"Szerintem egyáltalán nem az a legfontosabb"

Szerinted, mások pedig azért kérdeznek róla, mert nekik igen.

2018. dec. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Az megvan, hogy ez nem sztorizós oldal???
2018. dec. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Legtöbbször amúgy én is azert olvasom a karácsony kategóriát! De sajnos nem sok kérdés van a karácsonnyal kapcsolatban.

Talán ki irhatnal egyet te is kérdező:)

Én már ki írtam egyet bár nemsok válasz érkezett.

2018. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De sok ajándékos kérdésen meg azért nevetek mert semmi infót nem írnak le az emberről, hogy miket szeret mi a hobbija stb..

Így hogyan segítene az ember?


Mondjuk nekem az ajándékvasarlas elég jól szokott menni időbe telik mire megtalalom a tökéleteset de mivel tökéletesen ismerek mindenkit ezért tudom hogy tetszeni fog neki és megeri a sok nézelődést, maszkalast:D

2018. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam már ki én is kérdést mostanában. Engem az zavar egyébként, hogy ezekből a kérdésekből azt szűröm le, hogy az embereknek az ajándékozás a legfontosabb, közben pedig messze nem. Vagy nekik az fontosabb, minthogy együtt legyen otthon a család? Jobb lenne netán, ha ilyen-olyan okokból kifolyólag egyedül kéne ünnepelni? Persze nyilván jó dolog az ajándékozás is egy bizonyos szinten, de hogy mindenki ettől van bezsongva elég nonszensz.
2018. dec. 14. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:

"az ajándékozás a legfontosabb, közben pedig messze nem. Vagy nekik az fontosabb, minthogy együtt legyen otthon a család?"

No és ha éppen az ajándék hozza őket össze?

Ha nem kapnának ajándékot, fütyülnének a családra?

2018. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akiket az ajandek tud csak osszehozni az elég gáz, ergo nincs értelme ajándékozni se..
2018. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, sokuknak fontos a család, de az nem készteti őket kérdésre. A sztorizás sem kérdés.

Nekik az a kérdés, hogy mit ajándékozzanak, mert nincs ötletük. Ezt megértem, de annyira fura nekem, mikor olvasom, hogy pl. "mit adjak egy 52 éves férfinak?". Mert ez aztán sok támpont... Annál már sokkal biztosabb vagyok, amikor giccses szívecskés vackokat akarnak adni fiúknak (bár szerintem normális lány is kiakad tőle).


Valóban lehetnének értelmesebb kérdések, de hát ez van. Nekem se jut eszembe értelmes kérdés (én úgy 5 évente írok ki valamit az oldalra, de sosem kapok megfelelő választ)... De legalább ajándékokról nem kérdezek, eleve nem ajándékozok semmit soha (ételt kivéve). Aki nem tud, minek erőltesse a dolgot? Nálunk valóban nem arról szól a karácsony.

2018. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!