Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Mit vegyek a 9 éves kishúgomnak karácsonyra, akivel családi okok miatt sajnos nem találkoztam 2 éve, nem ismerem annyira?

Keress kérdéseket hasonló témákban: karácsony, ismeretség, hiány, szeretet, ajándék, testvér, húg, család

2018. dec. 22. 00:11  Privát üzenet  

A válaszok

Nagy divat most a roller, ő már kaphat telefont is. Ezek azonban nem olcsó dolgok, bár a mai világban mi az?

A könyv, gyerek sminkkészlet, puzzle, barbi baba 9 éves kislánynak szerintem jó.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 22. 06:30 Privát üzenet

Barbizni már ennyi idösen nem barbiznak.

Társasjáték. Menj be a boltba és nézd meg mi van 8-9 éves kortól.

Harajta van hogy az év játéka volt akkor még jobb.

Aztán legoval sem lehet mellé nyulni.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 22. 07:20 Privát üzenet

Nekem 8 évesem van.

Lego friends,(persze érdeklődj melyik van meg Neki)

Mesekönyv: olvasó sorozatok, csajos könyvek,Rengeteg magyar író van.Kutyás , cicás, lovas regények nagyon mennek ennek a korosztálynak.

Társas játék.Pl van most egy nagyon jó 5 mp és felelj.Van benne egy spirál az jelzi az idő lejártát, amíg válaszolni kell.

Kreatív játékok.Pl mindenféle gyöngyfűzős dolgok

Színezhető táska.

Nem tudom merre laksz, de pl egy MÜLLER-ben tobzódhatsz.

Csatok, sálak vagy pl kis rövid top szerű trikó alsóneműnek!

Mamusz.

Pepco.ban nagyon jó sálak sapkák vannak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 22. 08:22 Privát üzenet

Hála a jó égnek a 8,5 évesem nem csak, hogy barbizik,(ha valamelyik barinő hoz, mert nekünk csak egy van) de simán játékbabázik,Babakocsizik egész nap szerepjátékozik

TELEFONT NENEEEEEEEE

Enyémnek nincs ezért tud még NORMÁLISAN játszni.

Jaa és kitűnő tanuló jár táncolni, énekelni hangszerre.De játszani KELLLLLL

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. dec. 22. 08:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ❤️

# 5/5Időpont 2018. dec. 22. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keresek egy nagyon jó filmet már nagyon régóta, de sajnos nem emlékszem a címére. Az egyik legjobb RomKom amivel csak találkoztam, nagyon ajánlanám mindenki figyelmébe, de sajnos...
Szerintek mit csináljak? Találkoztam a sráccal, aki tetszik, de sajnos kiderült, hogy van barátnője.
Ismertek olyan animékat, amik a testépítésről szólnak? Sajnos már több sportanimét végigszenvedtem, de ilyennel még nem találkoztam. Ha meg is említik a testépítőket, akkoris...
Nagyon fura lenne ha rairnek a fiúra? Fél éve találkoztam vele utoljára, sajnos csak ritkán szoktunk találkozni, meg nem igazán beszéltünk, de nagyon tetszik.
Ma voltam Kresz vizsgán, sajnos nem sikerült. Sokat gyakoroltam pedig, de sok olyan kérdés volt, amivel még csak nem is találkoztam. Tudnátok gyakorló teszt oldalt ajánlani?
Vannak olyan goth számok, amelyek kifejezetten feldobják az embert? Sajnos én eddig csak melankólikus, lehangoló számokkal találkoztam. Vannak olyan együttesek, amelyek ezek ellentétét játssza?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!