Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma voltam Kresz vizsgán,...

Ma voltam Kresz vizsgán, sajnos nem sikerült. Sokat gyakoroltam pedig, de sok olyan kérdés volt, amivel még csak nem is találkoztam. Tudnátok gyakorló teszt oldalt ajánlani?

Figyelt kérdés
Szakoe-t már ismerem, ott sajnos elég egyszerűek a kérdések, ráadásul mindig ismétlődnek.
2016. febr. 25. 13:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Az összes kérdést végig kell csinálni.

Van könyv is. Van program is.

Náluk a csoportból egy valaki letöltötte netről és tőle másoltuk át. Egyébként meg a tanár ajánlotta, hogy honnan töltsük le, melyik verziót. Én már régebben vizsgáztam, úgyhogy nekem a friss nincs meg.

A programban lehet úgy csinálni, hogy az összes kérdést csinálod sorban egymás után.

Meg lehet véletlenszerűen is, mint a vizsgán.

Amin te gyakoroltál ott csak véletlenszerű kérdések voltak?

2016. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

KRESZ könyv.

Nagyon nehéz lehet megérteni, hogy nem a kérdés-válaszokat kellene magolni, hanem a szabályokat megérteni, megtanulni s akkor nem lenne probléma a "sok olyan kérdés volt, amivel még csak nem is találkoztam"


A tesztek gyakorlásra jók, a szabályok megtanulására nem - és ennek nem is a KRESZ vizsgán lesz igazán jelentősége, hanem később, amikor már nincs egyperces gondolkodási idő.

2016. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Első: régebben vizsgáztál, azóta volt néhány módosítás.

Volt 1100 kérdés a B kategória KRESZ vizsgájához, amit be lehetett magolni, a mostani 11000 már nehezebben magolható lenne, de úgy tudom, még ki sem került, nincs kalóz verzió a programból.

2016. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Igen, véletlenszerű kérdések voltak azon, amin gyakoroltam. Persze tanultam is, de egy csomó kérdés mindig ismétlődött egy-egy tesztnél. A vizsgán meg olyan kérdések voltak, hogy csak pislogtam. Persze a tananyagban biztos benne van, csak az otthoni tesztkérdéseknél soha nem jöttek elő azok. Annak is mindig utánanéztem, hogy mit rontottam el.

2 tesztoldalt csináltam végig, mindkettőt rengetegszer, nem akarok becslésekbe bocsátkozni hányszor. De hogy vannak kérdések amik sosem jönnek elő, na azt nem hittem volna. A szakoe-s ráadásul friss, idei, de nagyon könnyű. Ráadásul ma még nem volt mozgókép sem, pedig azt hittem lesz már. Könyvem sajnos nincs, én egy cd-n kaptam meg a tananyagot.

2016. febr. 25. 13:47
 5/37 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, esetleg meg tudnád adni a program nevét? Hátha én is le tudnám tölteni. Akár privátban is. Amúgy tőlünk 30-an voltunk ma vizsgázni és nagyjából 15 embernek sikerült.
2016. febr. 25. 13:50
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tanuld a tananyagot. Megtanulni nem fogod a véletlenszerű kérdésekkel. Az csak arra jó, hogy elgyakorold, hogy milyen a vizsga.


3 éve vizsgáztam. Fogalmam sincs, hogy hány kérdés volt akkor összesen :) Nem magoltam be, de végigcsináltam a kreszkönyvet, hogy ne érjen meglepetés. De abban is egy csomó kérdés ugyanarra ment ki, csak máshogy kérdezték meg.

Tényleg érteni kell a szabályokat. Néhány betanulandó van, pl. sebességkorlátozás. De a többit meg kell érteni. pl. elsőbbségadás kérdése.

2016. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Kresz teszt 2010 volt a neve.

De az már nem jó!

Azóta változtak a Kresz szabályok.

Kresz könyvet vettem, abból tanultam. Meg a tanfolyamon átbeszéltünk sok kérdést.

Ebben a programban egyébként benne voltak ugyanúgy a kérdések, mint a kresz könyvben, de volt "vizsga szimuláció" része is. Azon csak gyakoroltam.

Szerintem csak olyan programot használj, amit a tanárod ajánl. Van ezer féle, nem mindegyik jó és aktuális.

2016. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Én tavaly vizsgáztam(igaz A1). Beütöttem keresőbe, hogy online kresz teszt.

Talán a második, amit kidobott, azt gyakoroltam nagyon sokat(550 kérdést váltogat asszem). Hiba nélkül mentem át a vizsgán.

2016. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Próbálok akkor egy könyvet keríteni. Eléggé lelomboz amúgy hogy nem sikerült, elég magabiztos voltam pedig, ráadásul diplomám is van, és ezt tudták a többiek is, így még égő is volt egy kicsit a dolog.
2016. febr. 25. 14:04
 10/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, én is próbáltam beírni a keresőbe teszteket, de vagy ezer éveseket dobott ki, vagy fizetőset (sms-ben). Személygépkocsira amúgy több ezer vizsgakérdés van, itt egy előttem válaszoló 11 ezret írt, lehet nincs annyi, de hogy sokkal több van, mint motorra, az biztos.
2016. febr. 25. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!