Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén szenteste hányasban...

Idén szenteste hányasban vagytok? Hogy telik nálatok az ünnep?

Figyelt kérdés
Én anyummal, és barátjával leszek, sütögetünk, tévézünk, a misét is megnézzük a TV-ben, mert sajnos én gyenge vagyok most, hogy elmenjek a templomba a családdal. Apa holnap jön át, vele szerintem társasozni fogunk. Nagymamámék holnap jönnek. Ti kiket látogattok meg,hogy telik nálatok a karácsony? 17F

2018. dec. 24. 16:11
 1/9 anonim válasza:
75%
Itt van a mamám, szüleim, két tesóm, kajálunk, hazaviszem a mamámat aztán remélem nyitva van az egyik dohánybolt, veszek cigit aztán alszok.
2018. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kettesben a cicámmal, mint már éve óta.
2018. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy társaságban: mindenkinek Boldog Karácsonyt!😊
2018. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Nyolcan vagyunk.


Jóapám, jóanyám, druszám, arám, snájdig himpellérem, mátkám, sógunom és természetesen én.


Surikennel dobáljuk egymást éppen, jóapám bazaltot eszik, jóanyám kvaterkázik druszámmal a fáskamra legalsó szegletében.


Jómagam éccel fertőzöm meg éppen a család kutyáját. Már összeszedtem megannyi jó magyar forintot dannkóros gyermekek részére, számára.


Az ünnep fönnséges számunkra, csörögefánkot nyámnyogni s elszavalni a Stájer Hümnuszt, egyszerűen örömittassá tesz engemet kérem.


Üdv, Bőhm Károly, kisiparos.

2018. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szenteste kettesben voltunk párommal, főzőcskéztünk egész nap, közbe mentek a kedvenc karácsonyi filmeink, kicsit iszogattunk is. Este kipróbáltuk a társasjátékot, amivel közösen megleptük egymást és olyan 1 körül aludtunk el. Sajnos ma dolgoznia kellett páromnak, így en atmentem a szüleimhez, ahol szintén jót beszélgettünk, régi fotókon nosztalgiaztunk, majd késő dèlután megérkeztek bátyámèk is, a pici unokaöcsémmel. Öröm volt nezni a kis csillogó szemeit, ahogy csodálta a szépen feldíszített fat, es a fényeket. :) Aztán vacsiztunk, borozgattunk, es most itt alszom. Holnap délelőtt megyek haza, parom meg mire kialussza magát, indulunk az ő szüleihez, és holnap meg ott alszunk majd. Eddig remekül telik, nagyon elvezem monden percét. :)
2018. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mi a baj kerdező, mi törtent, hogy gyenge vagy? Jobbulast es Boldog Karacsonyt!
2018. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Colitises vagyok,éppen aktív periódusban.
2018. dec. 26. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást! :( :)
2018. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. dec. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!