Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak velem szúrtak ki ennyire...

Csak velem szúrtak ki ennyire a szüleim?

Figyelt kérdés
Lényeg ma jöttek rokonok ebédelni meg hát ugye ajándékozni. Már alig vártam, hogy elmenjenek erre itt aludnak. Ígyis alig bírjuk ünnepekkor egymást oszt még a nyakunkon vannak egy teljes napot! Nekem megkellett osztanom a szobámat uncsitetyámmal meg a csajával aki maradjunk annyiban, hogy egy büdös pesti r*b@nc akinek csak a kocsi meg a money kell. Itt alszok egy sz@r matracon a földön ők meg az én kényelmes ágyamban. Mondhatom csodálatosan sz@r. Tiszta veszekedés volt az egész nap a politika miatt és még éjszaka is hallgatnom kell ahogy ezek ketten az ágyamban fogdossák egymást. Mindent megadnék, hogy eltakarodjanak. Remélem azért ti nem cumiztok annyira, mint én.
2018. dec. 25. 23:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze túl drámázni sem kell. De vannak emberek akiket a hátunk közepére se kívánunk, nem hogy a szobánkba. Nekem a rokonokból és az üres fecsegésből már az az 1-2 óra is sok. Konkrétan kimerit és vágyom utána a pihenésre, nyugalomra.
2018. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sok jó ember, kis helyen is elfér."


Egyébként pedig már vége van a karácsonynak. Holnap már a hétköznapi teendőinken járhat az agyunk újra...

2018. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
5ös ez jóóó :D
2018. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!