Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért vennének a szüleim...

Miért vennének a szüleim olyan ajandékot amit nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy beszélgetnek hogy mit vesznek karacsonyra nekem nem tusztán azt nem hallottam hogy számítóhépet de az ár alapján meg hogy tesómnak is olyan van ez alapján azt gondolom hogy szamítógép lesz de én nem szeretnék egyáltalán soha az életbe nem is mondtam nekik hogy kell szánítógép mar évek óta nincs és nem is kell soha de voszont mindig mondtam nekik hogy telefon kell mert ami van az egy rakás sz*r még a tescóba vettük és nagyon szeretnék egyet és a segwayt is mondtam nekik nagyon sokszot apukám tavaj venni is akart egyet de mégse vett nemtudom hogy miért, és szerintem a számítógép ára benne van ezekbe az árakba és szerintem egy telefon jobban megérné és én is örülnék neki. Néha szoktam a tesóm gépén játszani de már meg is untam. Ez lenne az oka? Miért akarnának számítógépet venni?
2017. dec. 19. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudnánk? Örülj annak amit kapsz.
2017. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el nyíltan nekik, mit szeretnél karácsonyra?
2017. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az élet nagy problémái.
2017. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
talán mert azt gondolják hogy a számítógép hasznosabb.írj nekik levelet a kívánságaiddal.
2017. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A számítógép sokat segít a tanulásban, hasznosabb, mint a telefon. A szüleid valószínűleg így gondolják. DE amúgy inkább örülnél, sok gyerek még meleg ételt se kap, nemhogy számítógépet.
2017. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szó hogy nem örülnék neki de ha ennyi pénzért akarnak venni akkor olyat vegyenek amit régóta szeretnék
2017. dec. 19. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos. De miert nem beszelitek meg? En mindig kertem valamit karacsonyra, ha tul draga volt akkor en kiegeszitettem vagy megbeszeltuk mennyiert kerhetek. Kezdemenyezd! Vezesd be ezt a jo szokast ;)
2017. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!