Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » 1 hét múlva jön a Mikulás és...

1 hét múlva jön a Mikulás és várjátok már Mikulás ajándékát?

Figyelt kérdés
1 hét múlva jön a Mikulás és hozni fogja Mikulás csomagot! Ebben az évben jó vagy rossz ember voltál? Várjátok mit fogtok kapni a Mikulástól?

2020. nov. 29. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ember voltam, de ettől függetlenül tudom hogy kapni fogok valami édességet. 20/l ☺
2020. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem várom. Kisgyerekként vártam,de felnőttem és így hát sokkal kevésbé várom a mikulást.
2020. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Én vagyok a Mikulás, így nem kapok semmit. A 3 gyerek, a férjem kapnak, bár nem voltak mindig jók.
2020. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk is én vagyok a "Miki". A lányom (4 éves) idézem: " Anya nagyon jó voltam,kaphatok a télapótól virgácsot?" A poén csak annyi, hogy nem tudja mi az. :) Szóval kívánsága teljesül,persze csak poénból:)
2020. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Én tönkretettem tavaly a gyerekek Mikulását és gyermekkorát :(


Megkért sógorom, hogy öltözzek be Mikulásnak, hogy a puják hadd örüljenek, erre bemegyek, ide rohan az egyik gyerek és lerántja a szakállt rólam (tipikus gyerekcsíny: húzd meg a Miki szakállát)


Mind elkezdtek sírni, természetesen ezután a Jézuskában sem hittek... Úgyhogy nekik emiatt kimarad ez a szép dolog az ünnepekből :(

Pedig csak magamra visszaemlékezve, hogy még 12 évesen is hittem benne és, hogy vártam én... Te atyaisten :(


Túl korán tudták meg az igazságot ezek a szegény gyerekek.


Nagyon nem várom ezeket az ünnepeket emiatt amit tavaly okoztam.

2020. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"1 hét múlva jön a Mikulás és hozni fogja Mikulás csomagot! Ebben az évben jó vagy rossz ember voltál?"


Igyekszem jó lenni, de nem mindig sikerül.


"Várjátok, mit fogtok kapni a Mikulástól?"


Hogy várom az túlzás, de amit hoz, az meglepi lesz. :)


#5-nek: Azt nem lehet mondani, hogy a karanténra való tekintettel (vagy valami más indok), téged kért meg a mikulás, hogy helyettesítsd? Csak hogy még egy picit higgyenek a mesében...

Karácsonykor is lehet mondani, hogy te/ti vagytok a megbízottak, mert sok a feladata a Jézuskának...

Persze, ez csak egy opció.

Mindannyian szeretünk hinni a csodákban, a mesékben, aztán egyszer csak a mese megfakul, a csoda elveszíti a fényét, varázsát, és aztán eljön a felnőtt kor, amikor meg az a csoda, ha valaki, valamiben még tud hinni, legyen az bármi.

2020. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nem mert tavaly nem volt karantén. Nem nyelik ezt már be,el lett cseszve.
2020. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!