Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Lehet, hogy nem ide tartozó...

Lehet, hogy nem ide tartozó kérdés, de szerintetek elég ennyi?

Figyelt kérdés

Ugyebár holnap lesz Mikulás és tudom,hogy nem mindenki ünnepli már főleg ilyen korban nem,de nálunk ez megmaradt és szokás még mindig.

Szóval,hogy én összeállítottam egy kis csomagot a szerelmemnek a kedvenc édességeiből és azt kapja majd meg holnap.De ebben semmi maradandó nincs,se egy kis plüss meg semmi.

Szerintetek ez elég vagy kellett volna beletennem valami kis apróságot ami maradandó?

Illetve kíváncsi vagyok,hogy ki mit vett a barátjának/barátnőjének Mikulásra vagy ezt már annyira nem szokás tartani?


2011. dec. 5. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell Mikulásra semmi maradandó. A párom is csak csokit fog kapni reggel a cipőjébe,és szaloncukorral fogom kitömni a kabátja összes zsebét.

A keresztlányom még csak 6éves,de maradandót ő sem kap,neki egy színezőfüzetke,kevés csoki,rágó,müzliszelet,gyümi.

2011. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párom kap egy virgácsot is

az maradandó :)

2011. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,virgácsot én is adok:D

2011. dec. 5. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak csokitélapó lesz :)
2011. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!