Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hogy hívják a finnországi...

Hogy hívják a finnországi Mikulást és mi a címe? Ha levelet írunk neki, válaszol?

Figyelt kérdés

A kishúgom most jött rá, hogy a Mikulás nem létezik :( megszakadt a szívem, ahogy sírt... Meséltem neki erről a finn Télapóról, Yollipukkin, vagy hogy hívják, és szeretne levelet írni neki (azt hallottam, lehet). Angolul fogalmaznám meg, de számíthatok valamilyen válaszra?

Köszi, puszi,

H. (16/L)



2012. szept. 23. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"A Mikulás weboldala:) www.santaclauslive.com


finnországi címe, ahová küldhetjük a levelünket:


Santa Claus

Arctic Circle

96930 Rovaniemi

Finland

2012. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali választ ne várjatok, mert ott annyi levél érkezik be mint égen a csillag. Egyik ismerősöm is írt neki poénból még olyan november közepekörül azt ilyen márciusba kapott választ csak, mert addigra került feldolgozás alá. Nekem ő ezt mondta, hogy mi az igazság azt nem tudom, de erre azért számítsatok.
2012. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják, hogy Joulupukki.
2012. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, segíthetek abban, hogy a magyarországi tartózkodása alatt találkozzon vele a húgod. Keress meg privátban, ha érdekel. [Ez nem üzleti ajánlat, mielőtt félreértenél, tehát NEM kérek semmit érte, személyes jó barátaim a magyarországi út szervezői, és ilyet simán bevállalnak.]
2012. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, hogy te milyen egy aranyos ember vagy! :)
2012. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

4-esé a zöld kezecske!


:D

Ismerősöm első osztályos lánya a Jézuskának írt egy listát, hogy mit szeretne kapni karácsonyra, és az volt a baj, hogy nem volt otthon boríték. A mamája mondta neki, hogy nem baj, úgyis megyek a postára és feladom a leveledet. Persze elolvasta, a listát eldugta a lakásban. Amikor a lánya betöltötte a 18-at, a szülinapi bulin elővette a mama. Oltári jót nevettek rajta! :)))

2012. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%
Nem akarok ünneprontó lenni, de eddig nem úgy volt, hogy csak 1 mikulás van!?
2012. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én írtam neki, meg a kanadainak is. A finntől kaptam egy aranyos levelet, valamikor áprilisban (kb. szeptember-október környékén küldtem el a "kívánságlistámat"), a kanadaitól viszont semmilyen választ nem kaptam. Osztályszinten csináltuk ezt az egészet, és mindenki kapott előbb vagy utóbb, de inkább utóbb levelet. Csak javasolni tudom hogy minél hamarabb küldjetek levelet neki :)
2012. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ja és még valami... mindenkinek ugyanazt a levelet, ugyanazzal a szöveggel küldte, szóval ne várjatok semmi személyes üzenetet, de azért kedves kis emlék :)
2012. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Írhatsz neki magyarul is, én is magyarul írtam anno, kb. 5 éve. Érdekes módon magyarul válaszolt. Az egyik ismim lánya viszont angolul írt neki, angolul kapott választ.

Szóval szerintem tök mindegy, milyen nyelven írod, de az értelmes legyen.

17/L

2012. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!