Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a barát nőmnek?

Figyelt kérdés
Nem az a sminkelös tipus és a z ajándékot az osztály elöt kel át adni ugyhogy normális válaszokat kérek!

2013. nov. 13. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátnődet...Miket szeret? Milyen a stílusa? Öltözködése.. miből van a legtöbb a szobájában.. ezek árulkodó jelek.. ;)
2013. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üveglencsés ékszer. Tegyél bele olyan képet, amit szeret. Szerintem személyes, aranyos és kreatín ajándék. Meg persze egy kis édességet. :) [link]
2013. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ mennyire vagytok jóban.

Ha csak annyi,hogy egy osztályba jártok és néha beszélgettek,akkor bögre vagy körömlakk,ami szóba jöhet szerintem.

A körömlakk elfogy,a bögre pár éven belül eltörik,vagy el is felejti kitől kapta,de legalább adtál valamit.

Ha tényleg barátok vagytok meg minden,akkor meg úgyis ismered,tudod mi kell neki.

Én tavaly karácsonykor kihúztam a barátnőm nevét,nekem sem volt ötletem,ezért azt hazudtam neki,hogy valaki mást húztam,és megkértem,hogy jöjjön el velem ennek a "valaki másnak" ajándékot nézni :D Mindentől kikértem a véleményét,azt vettem,ami neki tetszett,mondván,hogy annak a másnak is biztos tetszik majd.Így azt kaptam,ami szeretett volna és bónuszként le kellett volna fényképezni milyen fejet vágott,mikor megtudta,hogy átráztam :D

Ajánlom ezt neked is :D

2013. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!