Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Az igazi lappföldi Mikulást,...

Az igazi lappföldi Mikulást, aki most jött Magyarországra, hogyan választják meg?

Figyelt kérdés
Kik mondják meg hogy te meg te legyél a Mikulás? Vagy van ilyen Mikulásinterjú?

2016. dec. 1. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
kiirta facere hogy 'I'm true santa claus' ..
2016. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mivan ha meghal? Nem hiszem hogy mar több mint 1000 eves. Az lehetetlen. A Mikulás egy csaló!!! És miért repülővel jár?!?! Megőrjít
2016. dec. 10. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
hallod nem tudom..engem is foglalkoztatott regen mondom elmegyek dolgozni a gyaraba erre sehol nem erem el.. sztem kamus ez a palii.. talan van 60eves azt csuma.nehigyj a tarka meseknek
2016. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet azert jon repulovel mert nemtud befogni egy szarvast.. kitudja
2016. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A manók azok gyerekek? Mer azér a gyerekmunka már nem vicc. Miki az új Nike?
2016. dec. 15. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
igazából én sem tudom.de biztii jó fizut kapnak a gyerekek. legalabb van munkájuk .
2016. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet felvétel? És ha van tenyleg ezuel a virgacsos cuccal neznek utanam? Vagy csak facen?
2016. dec. 19. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom. talan januartol lesz . most nem hiszem,mert ugye mindjart itt a karacsony ez az ev lejart. de jovore dolgozhatnank mi is. lesz felvetel szolok neked
2016. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tinderen fent vagyok, nevem Gonosz Manó húzz jobbra és indulhat az utazás:))))))))))))
2017. jan. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!