Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » F 43 Ma fogom megkapni (5-én)...

F 43 Ma fogom megkapni (5-én) a mikulas ajándékot a szüleimtől, vagy holnap (6-án) jön a mikulás?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Mikulás december 5-én este hozza a csomagot és december 6-án reggel lehet kivenni a csizmából. Ugyanaz mint a karácsony december 24-én kerül a fa alá az ajándék de csak másnap reggel lehet(ne) kibontani. Legalábbis ez lenne a hagyományos, de manapság mindenki vagy legalábbis a legtöbben átadják és kész.
2018. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

"F 43" ennek netán az a jelentése, hogy 43 éves fiúcska vagy?

Ha igen, vársz még pár évet és rájössz, hogy szüleid gondolatait ilyen messziről nem tudjuk olvasni.

2018. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma éjjel jön a Mikulás. Hogy a szüleid meg fognak-e ajándékozni, és ha igen, mikor, azt természetesen nem tudhatjuk.
2018. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.-nek Amit a karácsonyról írtál az amerikában van, itthon mindig 24-én este adták át az ajándékokat. A mikulás válaszod viszont korrekt.
2018. dec. 5. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak Amerikában, hanem mindenhol, ahol a Mikulás hozzá a karácsonyi ajándékot. Ugyanúgy éjjel lopakodik be, mint nálunk, csak 2,5 héttel később. Az oroszoknál meg, ha jól tudom, dec. 31-én. Nem is tudna egy napon kivi ni szegény. Ezért is szövetkezett a Jézuskával, hogy itt a keleti blokkban ő hozza 5-6 éjjel, és tehermentesitésként Jézuska jön hozzánk 24-én éjjel.
2018. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dorje1234 válasza:
100%

A Mikulás nem létezik. Ajándékot akkor kapsz, ha apád/anyád vesz, és odaadja.

Nőlj fel!

2018. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neeee! Nehogy felnőjj! Az egy álca. Aki úgy csinál, mintha felnőtt volna, elsavanyítja az életét, elveszíti az álmait. Aki valóban felnőtt, az tud igazán gyerek maradni.
2018. dec. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bandycska válasza:

A hetesnek van nagyon,de nagyon igaza !

Ezekben az esetekben nem szabad felnőni.

2018. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!