Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ti felnőttként tartotok Mikulást?

Ti felnőttként tartotok Mikulást?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy kivel éltek (szülő, barát/barátnő, házastárs stb). Tehát ha már nincs gyerek a családban, attól még ajándékoztok egymásnak valamit (egy-két csoki, mikulás)?

Én úgy gondolom, hogy ez nem csak a gyerekek ünnepe, mint ahogy a karácsony sem, de nem mindenki látja így, szóval kíváncsi vagyok.



2018. dec. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi igen, de nem olyan mértékben mint ahogy gyereknél csak aprósággal kedveskedünk egymásnak.

Pl. férjemnek gumicukrot mert azt szereti, én kaptam egy baleiy's-es csokit, anyumnak vettem szintén alkoholos csokit belecsempészem a csizmájába ha jön.

Szóval inkább csak jelképes kis gesztusként maradt ez meg :)

2018. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Csokit adunk egymásnak.
2018. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, férjemmel minden évben kirakjuk a csizmát, és megtöltjük egymásét néhány aprósággal, ami főleg édesség. Közben hallgatunk vmi "hullapelyhest" a hangulat kedvéért. :) 32N
2018. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Édességet + poénból virgácsot adunk egymásnak.
2019. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nem "tartjuk". Hozzánk JÖN!
2020. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!