Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » A Gábor névre milyen személyis...

A Gábor névre milyen személyiség jellemző?

Figyelt kérdés

A nevek viselőinek elvileg van egy sajátos személyisége, már aki hisz benne. Csupán érdekelne, hogy a Gábor nevű embereknek milyen az alap személyiségük. Például az jellemző a Gáborokra, hogy elítélik mások egyes tulajdonságait, világnézeteit, és egyáltalán nem manipulálhatóak?

UI: elnézést kérek a Gábor nevű emberektől, csupán csak érdekel, hogy más Gáboroknak is van-e olyan tulajdonságuk, mint amiket én tapasztaltam egy Gábornál.



2020. márc. 1. 19:59
1 2 3
 11/22 toki99 válasza:
75%
Rys, te nem vagy valami okos, minden Gábor más és más. Én ilyen vagyok, ha valami nem tetszik el lehet menni. Nem vagyunk barátok, főleg azután miután kifejtetted állaterőszakoló illetve szociopata vágyaidat. Tudom hogy szipu ezt követően kivágja a videóból mert az ignoranciában jobb élni, de ez a valóság. Neked diliházban a helyed és nem az interneten. Szerintem húzd meg magad mert ha így folytatod rossz vége lehet a dolgoknak...
2020. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Hát ne hari, de a te nevedről kellene inkább diskurálni, honnan a francból jött, mert ilyen röhögtető nevet én még nem láttam. 😆
2020. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Simlis, mint Gábor Gábor a Szomszédokból.
2020. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Általában férfiak viselik.
2020. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik Gábor nevű ismerősömnek az egyik lába hiányzik, a másik meg b***. Van még két Gábor nevű ismerősöm, mindkettőnek Zsolttal a testvére. Van egy Gábor ismerősöm, aki szakállas.
2020. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan Gábort, akinek őszül a hátszőre.
2020. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Elfogult vagyok, mert az öcsém Gábor. Szorgalmas, kedves, segítőkész, kitartó, romantikus, okos.
2020. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

[link]

Itt általában jót írnak. Egyébként öcsém Gábor, ő olyan kis követelőző, akaratos emberke; de egyébként szal igaz, hogy gyors észjárású. Meg nemtom, én asszem, hogy amúgy ilyen kis talpraesett, meg amúgy pl egy osztályban olyan kis közvetlen emberek, hogy beszélgetnek barátkoznak szívesen bárkivel. A segítőkészség szerintem az is lehet jellemző.

2020. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

*mármint, a barátságai nagy része valszeg nem érdekbarátságok a Gáboroknak szerintem; hanem tiszta, őszinte barátság talán.

Meg pl asszem ők olyanok, hogy szeretik is próbálgatni, tornáztatni az agyukat. Ja és asszem, talán társaságban érzik jól magukat. Meg pl hogy szeretnek ellenni talán a saját világukban is azért mégis. De mondjuk asszem talán társaságban is ők a " saját világukban " vannak benne.

Meg pl talán hajlamosak lehetnek eltelni maguktól ezek a fajta emberek. De alapból meg nem rossz arcok, ha nem vagy a családtagjuk, akkor én azt hiszem, mindenképpen tudnak jófejek, jó társaság, kellemes társaság lenni. Meg hogyha pl fönn is hordja esetlegesen egy Gábor az orrát, az akkor sem annyira vészes, hogy attól még ne lehessen őt jófejnek tartani. De szal nagyjából én asszem egészséges önértékelésük van; de talán csak nagyjából. Szal időnként ez talán ingadozhat. Mert amúgy nekik is vannak érzéseik; szal van talán a normál önértékelés, időnként néha talán alá mehet egy kicsivel, időnként meg talán néha fölé egy kicsivel, de szal nem sokkal; szerintem nem nagy a kilengés a "normáltól". Most jöttem rá, hogy én 5 darab Gábort is ismerek.

2020. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A Gábor cigányokat ki ne felejtsétek!
2020. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!