Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Van valami olyan alkalmazás...

Van valami olyan alkalmazás ami minden nap kiírja, hogy milyen névnap van?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igen nézem a naptárat, eszembe se jut. Ezért egy olyan alkalmazás kéne ami valahogy kiírja h milyen névnap van vagy küldd értesítést. A lényge az hogy nem olyat keresek amibe ha belépek akkor meg tudom nézni mert nem jutna eszembe megnézni. Remélem értehtő mit szeretnék.

Ja és iphoneom van szval lehetőleg olyat amit arra is lehet telepíteni. Köszi!



2020. dec. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külön ilyen appról nem tudok, de én személy szerint a Google naptárját használom erre. A nekem fontos emberek névnapját és születésnapját beállítottam emlékeztetőnek évenkénti ismétlődéssel, így minden évben a megfelelő napon megkapom az értesítést róla.
2020. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Névnapp-ra keress rá a Google Play-en. Ha letöltöd, tudsz egy widget-et csinálni, ami a főképernyődön mutatni fogja, hogy aznap (és esetleg másnap) milyen névnap van.
2020. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most néztem, hogy iphone, nem tudom, hogy arra van-e. :(
2020. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lepődj meg: az a neve, hogy Névnap. :)

Widgetet rakhatsz ki vele képernyőre, mai, holnapi és/vgy tegnapi nevekkel.

2020. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 +az ismerősök neveire figyelmeztet, ha bekapcsolod.
2020. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!