Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek névnapra Votkát...

Mit vegyek névnapra Votkát vagy pezsgőt? Melyik lenne jobb választás:/

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy barlangban éltem eddig, de eskü nem tudtam, hogy van külön fiúital meg lányital. És ez hogy működik? Megveszek egy pezsgőt meg egy fiúitalt (nem tudom, melyikek azok), beteszem őket otthon a spájzba egymás mellé, és abból születnek az ilyen kis 4-5 centes üvegek? :D


Amúgy meg annyira fölöslegesek és felszínesek ezek a szokások, hogy kinek mit "illik" ajándékozni, mert azon alapszik az egész, hogy nem ismerjük az ajándékozottat, vagy nem érdekel minket az ízlése, vagy pedig fingunk nincs róla, hogy mit szeret. Akit nem ismerek, minek nyalizzak neki ajándékkal? Akit meg ismerek, attól miből tart megkérdezni, mit szeret?

2020. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Atlius válasza:
74%

Szerintem a 10-es válaszolónak van igazsága.

Azért kis hazánkban jellemző, hogy a férfiak fogyasztják a nagyobb alkoholtartalmú szeszes italokat, a nők pedig a kevésbé erős termékeket.

A pezsgő, likőr, párlat inkább jellemző a hölgyekre, míg a pálinka, “votka” :D rum, stb. inkább a férfiaknak titulált alkohol.


Mindezektől függetlenül szerintem nőnek italt venni nem egy szép gesztus. Vannak baráti kivételek, de az ritka.

2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!