Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Elfelejtettem Anyum névnapját...

Elfelejtettem Anyum névnapját és ezért megsértődött, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ma dolgoztam és aludtam ezért ki ment a fejemből, és este írt hogy csak én nem köszöntöttem fel és besértődött mert nem szeretem stb.. jogos a sértődése?
2021. aug. 5. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Jogos.
2021. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor jön az , hogy "nem ment el az üzenet"

Jah és amint van időd, látogasd meg egy virággal és egy csokival.

2021. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy személyesen akartad és menj el hozzá minél előbb virággal csokival vagy valami hasonlóval.
2021. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Pont annyira normális, amennyire TE sértődnél meg, ha anyukád elfelejtené a TE névnapodat.
2021. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értettem a névnapozást.
2021. aug. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
#4 Na és ha ő normális ember és nem sértődött volna meg? :) Hanem megérti, hogy csak elfelejtette ahelyett, hogy besértődne.
2021. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Az normális, hogy rosszul esett neki, de a besértődés, meg hogy te "nem szereted" ezért, az túlzás.
2021. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Érthető, hogy rosszul esik neki, de szerintem a hazudozások helyett őszintén el lehet mondani, hogy annyi munkád volt, hogy sajnos teljesen kiment a fejedből. Ennyire megsértődni emiatt szerintem értelmetlen.
2021. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
A névnap nem egy akkora ünnep, amit ha elfelejtesz, ennyire meg kéne sértődnie. Szülinap már neccesebb, de ilyet mondani egy elfelejtett névnapnál, hogy nem szereted, az erős túlzás.
2021. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Van aki nem is ünnepli a névnapot. Volt már sok és lesz még sok névnapja. Ennyire szerintem gyereks megsértődni. Én nem tartom számon, sőt, már előre szólok, hogy nem kell ajándék sem, mert sok értelme nincs, hogy ad tesóm egy 5ezrest, az ő névnapján meg én adok neki 5ezrest...

Hívd fel és mond meg neki, hogy személyesen megköszöntöd. Szerintem se hazudj, nincs értelme. És ne legyen bűntudatod hisz hibázni, felejteni emberi dolog. Ha ezt ő nem tudja felfogni, akkor az ő vesztesége...

2021. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!