Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mi a legbiztosabb módszer,...

Mi a legbiztosabb módszer, hogy ne felejtsük el a névnapokat?

Figyelt kérdés
És amikor a családban több azonos nevű rokon van, milyen sorrendben illik írni nekik on-line? Kor szerint, vagy közelebbinek először, vagy hogyan?

#illem #névnap #időpontra emlékeztetés #on-line üdvözlés
2021. aug. 9. 03:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod. A sorrend szerintem mindegy kinek írsz.

-Uh, ez a szemét Gizi. Azt hittem szeret, de nekem csak 13:21-kor írt, míg a Marinak már 13:19-kor... Pofám leszakad.


Írd be telefon naptárjába a névnapokat. De azt ne felejtsd el, hogy valaki nem feltétlen akkor ünnepli a névnapját, hanem lehet máskor.

Apukámnak naptár szerint volt márciusban, októberben és decemberben is.

2021. aug. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felírod a rokonok, barátok nevét, aztán szépen melléírod a névnapjuk dátumát, utána sorba rendezed a dátum alapján.

Az tök mindegy, hogy milyen sorrendben írsz, ha egy napon van több családtagnak is.

2021. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 9. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Én majdnem az összeset tudom fejből.
2021. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mobilon biztos több app is van, amik erre lettek fejlesztve. De a naptáradba is beírhatod és riasztót állítasz be hozzá (kiválasztod a napot, órát és elnevezed pl Mária névnapja.

Van egy sima névnapos app, ami minden nap mutatja az aktuális névnapot.

Ha nincs okosmobilod, akkor pedig vegyél naptárat és tedd ki a falra jól látható helyre. Szépen színezd ki, emeld ki szövegkiemelővel vagy csak húzd alá a névnapokat és hátha nem felejted el megnézni :)

2021. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, kösz.
2021. aug. 9. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű:


[link]

2021. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
én úgy oldom meg hogy leszarom. nekem a névnap nem ünnep
2021. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!