Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Névnapotokra szoktatok kapni...

Névnapotokra szoktatok kapni valamit?

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem :(
2021. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%

Mindig mástól tudom meg hogy névnapom van.Ennyire érdekel.

Adni viszont mindig adok azt fontosabbnak tartom.

2021. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sohasem érdekelt a névnapom, és igazából másé sem. Mi nem csináltunk soha ebből ünnepet meg ügyet. Nem igen ajandékozunk ilyenkor. De ha megis, 1000 forintos bonbonban kimerül a történet. Sokan ebből is akkora ügyet csinálnak. Párom testvérénél 3 gyerek vagy. A sógornője rendszert csinalt abból, hogy pofátlanul megkérdezte mindig a páromat, mit vesz a gyerekeknek. Ha névnap volt, ha születésnap. És tételes listát kaptunk, melyik gyereknek mi az igénye, és nem ám 1-2 ezer forintos apróságok, hanem 5-8-10 ezer, sőt volt több is. Ezt már egy kicsit erősnek találtam. Leállítottuk ezt a szokást. Nincs több névnap, fel vannak hivva es fel vannak köszöntve. Azert kicsit luxus. 3 gyerek, 3 szülinap, 3 névnap, meg meg a karácsony, húsvét. Ezt nem lehet anyagilag győzni, kvazi 8 honapon at minden honapban valakinek ajándékot venni. Azért na. Meg ne erre legyen már egy gyerek nevelve. Ja es a nagyobbik lanynak leladták az igényt ballagasi ajándékra, ők akarták megmondani, mit is vegyünk. Mi nem vettunk semmit, amennyire engedte a keret, adtunk 20 ezer forintot.
2022. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. ápr. 9. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk, mert minek :)
2022. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami apróságot szoktam kapni, ennél több nem is kell.
2022. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csokit, bort, virágot szoktam kapni, amiket aztán a családdal közösen el is fogyasztunk, kivéve persze a virágot. :)
2022. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!