Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ha a barátomnak AXE- sprét...

Ha a barátomnak AXE- sprét vennék, annak örülne? Persze mellé még más apróságot is . ^^

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 17:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
névnapjára =)
2012. febr. 7. 17:26
 2/13 tetro ***** válasza:
Axe-t én nem vennék senkinek sem ajándékba
2012. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
miért ?:O
2012. febr. 7. 18:32
 4/13 tetro ***** válasza:
mert rossz szaga van. mert izzadás ellen nem jó. más funkciója meg nincs.
2012. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól mert neked nem jön be az illata, nem jelenti azt h másnak nem tetszik. Én 5 éve használom, és semmi gondom vele.


Sztem nyugodtan vegyél neki, ha szereti az ilyen illatokat.

2012. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha én bármiféle kozmetikumot kapok ajándékba, azt gondolom, finom figyelmeztetés. És mivel alapja nincs, megbántódom.
2012. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én örülnék, nem kellene költenem rá, és emellett jó minőségű a termék. Az meg hülyeség, hogy célzásnak veszi az efféle ajándékot (tehát úgy gondolja, hogy esetleg büdös, azért kapja), nem a kollégádnak veszed, hanem a barátodnak, az tök más. (mondjuk más kategória, de pl tampont nem vennék a barátnőmnek szülinapra). Szóval sztem jó 5let!
2012. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem elég személytelen ajándék, sprét nem vennék alkalomra, főleg nem a pasimnak
2012. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedvencem az axe.Tusfürdő és stift.De a dezodorokat nem kedvelem én parfümös vagyok.
2012. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én is mindig dezodort kapok, tele van bruttal a szekrényem, de senkinek nem tudom elajándékozni mert annyira szeretik, nézd meg mit használ és valami hasonlót vegyél neki....
2012. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!