Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit gondoltok róla, ez jó ötlet?

Mit gondoltok róla, ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Anyukámnak névnapja lesz, nem tudom mennyire tartozik ebbe a csoportba de szerintem ide illik be a legjobban.:) Szereti nagyon a kendőket/sálakat és találtam interneten egyett.Nagyon-nagyon szép, szerintetek megvegyem neki vagy már a kendőkhöz kicsit meleg van? Meg 6400 forint és ezért se szeretném, hogy megvenném neki aztán idén tavasszal már hordani se tudja..
2012. ápr. 15. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Hét közepétől már napközben is minimum 18 fok lesz, aztán csak egyre melegebb. Biztos szép, de most nem annyira praktikus ajándék. Huszon egynéhány fokban már nagyon melegít egy kendő szerintem.
2012. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem jó ötlet de találj ki mást. már annyira nem fogja tudni kihasználni.
2012. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy megerősítettél:) Én is ezért inogtam meg benne, ha mrá megveszem ennyiért ne kelljen már őszig várnia azzal hogy hordhassa. :) Kitalálok neki mást, vagy ha tudnátok ebben is segíteni ötletet adni:) 44 éves:) (parfüm - könyv sajnos kilőve)
2012. ápr. 15. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy finom desszerttel és virággal, névnapra ennyi bőven elég szerintem, gondoltál is rá, fel is köszönötted. Nem akkora volumenű, mint egy születésnap például vagy egy anyák napja. Esetleg menjetek el cukrászdáb kávézni-fagyizni-süteményt enni.
2012. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szép bőröv, pénztárca, fülbevaló?
2012. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Strandkendő! Az kendő is, és használni is tudja nyáron.
2012. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki zenét az ifjúkorából,monjuk Omegát vagy Koncz Zsuzsát vagy ilyesmi.Értékelni fogja szerintem.
2012. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 blaníííí válasza:
szerintem vegyél neki valami személyes ajándékot vagy csinálj.;)
2012. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7/8 válaszoló!

Arra is gondoltam de ő nem annyira a 'retro gyereke' :D

Ákost is szólósként szereti az ezelőtti időszakát nem kedveli:) Amy Winehouse,Adele stb... ilyen kis trendi anyuci:) :D De már írt az egyik válaszoló, és veszek neki egy szép tulipán csokrot:):) Nem is értem hogy nem juthatott egy szép csokor a virág az eszembe:) De köszönöm az eddigi válaszokat!:):)

2012. ápr. 17. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg már késő, akkor bocsi, de ha jó vagy ilyen kézművességben, akkor van a Polymer clay (süthető gyurma) a Fimo márkát nagyon dicsérek, 500-600 FT 56g. Ilyet is vehetsz mondjuk pirosat, zöldet-pirosat, stb, és egy szivet megformázol, vagy egy tulipánt vagy ilyesmit. Ezt akár anyák napjára is ellőheted =) Ha esetleg érdekel akkor: [link]

vagy:

[link]

És egyébként boldog névnapot anyukádnak! =)

2012. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!