Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a testvérem párjána...

Mit vegyek a testvérem párjának névnapjára, akit nem igazán ismerek, nem iszik alkoholt. Valami csekélységre gondoltam, de semmi 5letem sincs. Tanácsolnátok valamit? 37 éves

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kívánj neki boldog névnapot és kész.Miért kell ajándékozgatni mindenkinek?Főleg ha nem is ismered?
2012. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szoktam tőle kapni virágot vagy desszertet vagy vmi apróságot, így úgy illik, hogy én is veszek neki valamit, csak annyira nem ismerem, hogy miket szeret. Egyszerű lenne venni egy üveg italt, de mint említettem nem iszik. Ezért kérdeztem és ötleteket várok nem kiosztást. Köszi
2012. ápr. 26. 18:27
 3/5 anonim válasza:
Tudd meg van e hobbija.Ha igen,vegyél neki hózzá valamit.Vagy ha szeret színházba,sport eseményre járni,akkor kettő jegyet vegyél.Ezt csak gondolat inditónak írtam,de biztosan frappáns ajándékot fogsz tudni adni.
2012. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem süss egy sütit!! :)
2012. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, maradt a hobby és a süti és bevált. :)
2012. máj. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!